Rozhovory, Články

Hodně sexy opička: Radka Pavlovčinová se předvedla s vycpaným zadečkem a téměř odhalenými ňadry

10. září 2013 v 22:36 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová předvedla své tělo v obtaženém kostýmu.
Surikatu, zvířátko připomínající opičku, si v novém muzikálu Mauglí zahraje Radka Pavlovčinová (24). Super.cz viděl její kostým ještě před oficiální premiérou, a i když je představení určeno i pro děti, herečka je v něm zatraceně sexy.
"Asi je to nejodvážnější kostým, jaký jsem kdy měla v muzikálu na sobě. I když jako Esmeralda v Quasimodovi jsem měla také výrazný dekolt a odhalené bříško," míní Radka, která do obtaženého overalu prý nemusela zhubnout ani deko. "Mám postavu od pána boha. Jím, co chci a už pět let mám stejnou váhu i míry," prozradila brunetka.
Přitom ale zase takové bujné tvary jako na jevišti nemá. "Mám vycpaný zadeček a je to hodně pohodlné. Když si sednu, připadám si jako bych zapadla do polštáře," je spokojená Radka. Naopak poprsí jí nevycpávali, takže vynikne, že by jí seděla podprsenka asi tak velikosti 70 A. "Ale já žádnou skoro nikdy nenosím, takže vlastně ani nevím, jakou velikost mám," svěřila Pavlovčinová.

SUPER.CZ:Tenhle nahradil proutníka Etzlera: Sexy Pavlovčinová si poprvé od rozchodu s hercem našla přítele

3. září 2013 v 9:16 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová s přítelem Michaelem randí pár týdnů.
Herečka Radka Pavlovčinová (24) se proslavila především románkem s Miroslavem Etzlerem (48), který byl začátkem konce jeho manželství. Od té doby se Radka po boku žádného jiného muže nevyskytovala. Až teprve tento čtvrtek představila svého nového přítele.

Se sympatickým baskytaristou Michaelem Krásným chodí teprve pár týdnů. "Žádnej pořádnej chlap po Etzlerovi nebyl. Nezajímala jsem se o ně moc, až doteď. Je to ještě čerstvé," řekla Super.cz Pavlovčinová.
S Michaelem se zná dlouhá léta. Studovali společně ve škole. Ona v muzikálovém oddělení, on v hudebním. "Dlouhá léta jsme se neviděli, po čase jsme se potkali a zajiskřilo to," prozrazuje. "Nevím, jestli to je vážné. Užívám si přítomnost, která je parádní," upřesňuje.
Zatím spolu nežijí. "Mám ráda svůj prostor, nebydlíme spolu a ani se na to nechystáme. Na to je ještě hodně brzy," dodala herečka a zpěvačka.
Radka Pavlovčinová s přítelem Michaelem, který je její novou známostí.

SUPER.CZ: Tajemství cucfleku Pavlovčinové? Má nového chlapa a na Etzlera už dávno nemyslí

8. října 2012 v 17:55 | eMbÉčKo

Radka předvedla výrazný úsměv i cucflek na krku.
Radka předvedla výrazný úsměv i cucflek na krku.Foto: Michaela Feuereislová, Super.cz

Tajemství cucfleku Pavlovčinové? Má nového chlapa a na Etzlera už dávno nemyslí

23. srpna 2012 14:55
Radka Pavlovčinová (23) prý prožila krásné léto. Herečka a zpěvačka strávila velkou část prázdnin u příbuzných na Slovensku a celý minutý týden stanovala v Beskydech.
"Byla to paráda," jásala nejzubatější česká zpěvačka na otevření zubní kliniky na Vinohradech.
Podle potutelného výrazu ve tváři a hlavně fialového fleku na krku jsme pochopili, že s Radkou kempoval někdo jejímu srdci velmi blízký. Naši domněnku následně sympatická brunetka potvrdila. "Ano, někoho mám, ale moc bych se k tomu nechtěla vyjadřovat," zrudla herečka. Je aspoň jasné, kdo jí vytvořil na krku výrazný cucflek.
Zajímali jsme se o to, jestli se po zkušenostech se skandálním vztahem s hereckým kolegou Miroslavem Etzlerem (47) Radka opět pustila do vztahu s dalším slavným mužem. "Panebože ne, nikdo slavný to není," vyjekla Radka.
Kromě nové lásky se Pavlovčinová věnuje zejména práci. Začátkem nové sezóny se bude znovu objevovat v muzikálech Quasimodo a Robin Hood. Od září pak začíná zkoušet v Plzni muzikál Nine podle života italského režiséra Federica Felliniho. "Momentálně jsem taky nastoupila nečekaně do jednoho projektu. Veselohra se bude jmenovat Mafiánská opera a bude se hrát na malé scéně divadla Akropolis," pochlubila se Pavlovčinová, která si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.

Františka hodnotí na Blesku

11. dubna 2012 v 21:43 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
známka*: 5
Třiadvacetiletá Slovenka se prezentuje jako herečka, tanečnice, zpěvačka, nicméně do povědomí široké veřejnosti se především zapsala jako ta, co svého času pobláznila kolegu Etzlera. A nyní začíná mít pověst rádoby alternativní parádnice, jejíž touha sloučit neslučitelné dopadá tragicky. Kombinace romantických, kanýrky zdobených šatů s polyesterovou army bundou, loveckou tornou a kožešinovými válenkami je šíleným aktem toulavé holky, která v Armádě spásy vzala to, co jí přišlo pod ruku.

Překrásná Pavlovčinová drsně promluvila o exmilenci Etzlerovi: Je to plešoun

2. dubna 2012 v 12:54 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová
Herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (23) zhubla a změnila účes, ale nový chlap v tom prý není. "Nikoho nemám, ani není nikdo na obzoru," řekla Super.cz Pavlovčinová.

Líbí se jí spíše tmavší typy mužů, ideálem její krásy jsou například herci Javier Bardem nebo Johny Depp. Že by byl zrovna její exmilenec Miroslav Etzler (47), manžel herečky Vilmy Cibulkové (49), tmavý typ, to se ale říci nedá.
"To byl plešoun," řekla Radka se svým pověstným humorem. "Nechci už o Mirkovi mluvit, je to minulost. Tohle byl spíš jen vtip. To jsem si zase zasela. Tak jen doufám, že to nebude bráno negativně. Je to skvělý herec a charismatický chlap," dodala Pavlovčinová na představení jarní kolekce italské módy.
Zdroj: super.cz

Exmilenka Etzlera má nový účes a šíleně zhubla: Je kost a kůže!

14. března 2012 v 15:08 | eMbÉčKo
Herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (23), kterou proslavil především románek s manželem Vilmy Cibulkové (48), hercem Miroslavem Etzlerem (47) se předvedla v novém sestřihu. I když jí to vážně sekne, víc než vlasy nás překvapila její vyzáblá postava. Radka je kost a kůže!
"V divadle mi pořád dělají něco s vlasy, nasazují paruky. Měla jsem je hodně zničené a slaboučké, musela jsem je ostříhat," řekla Super.cz ke svému novému sestřihu Radka.
"Kdybych mohla, jdu úplně nakrátko, ale to by mě v divadle zabili. A asi bych moc práce neměla," upřesňuje sexy Radka.
Krátké vlasy jsou jí bližší. "Jako malá holka jsem je měla vždycky spíš krátké. Tak snad to jednou půjde a dám to klidně dohola," dodala překvapivě herečka.
Extrémně štíhlou postavu Radka neřeší. Žádné diety nedrží. Úbytek váhy je prý daný šíleným zápřahem v práci. Radka exceluje v muzikálech, na Nově je momentálně k vidění v tanečním seriálu První krok.

Zdroj: super.cz

SUPER.CZ - Zubatá exmilenka Etzlera si nechala prodloužit vlasy. Líbí se vám?

26. února 2012 v 11:13 | eMbÉčKo
Zpěvačka Radka Pavlovčinová (23) změnila image. A budí to trochu rozpaky. Místo vlasů po ramena, které jí tak slušely, se objevila s "dekou" až do půli zad. Ta jí rozhodně nenarostla přirozenou cestou.

Možná si myslela, že dlouhá hříva jí pomůže na muzikálovém konkurzu, na němž se ucházela o roli Ofélie v hudebním projektu Janka Ledeckého Hamlet. Radka, kterou proslavil vztah se ženatým hercem Miroslavem Etzlerem, momentálně exceluje v jiném muzikálu. Hraje cikánku v Quasimodovi a všichni na ni pějí chválu.
Pravidelně se začne objevovat opět i na televizní obrazovce. Televize Nova totiž konečně do vysílání zařadila seriál z prostředí taneční školy, v němž ztvárnila jednu z hlavních rolí a jehož první série už se uváděla na Slovensku.

Radka Pavlovčinová: Jsem největší žárlivka!

12. října 2011 v 10:18 | eMbÉčKo
Kariéru v Česku si nerozjela úplně nejlepším způsobem. Lidé si ji pamatují hlavě hlavně jako milenku herce Miroslava Etzlera.

V polovině listopadu bude mít premiéru nový muzikál Quasimodo, kde se herečka, zpěvačka a tanečnice Radka Pavlovčinová (22) objeví v hlavní roli Esmeral­dy.
Doteď ji ale všichni znali hlavně jako 'tu, co rozvrací manželství'. S tím je ale prý konec. Slovenka se konečně chystá ukázat, co všechno v sobě má.
Radko, je pro vás Quasimodo prvním českým muzikálem, nebo už jste v nějakém účinkovala?
Quasimodo není mým prvním muzikálem, ale je natolik odlišný od mých předešlých zkušeností, že si opravdu někdy připadám jak Alenka v říši divů.
V tom nejlepším slova smyslu samozřejmě. Účinkovala jsem také v muzikálu Robin Hood nebo v zahraničním hudebně dramatickém projektu Ben Hur.
Jak zatím prožíváte roli Esmeraldy?
Musím hodně zapracovat na svém zpěvu a tanci. Momentálně si hledám různé herecké polohy Esmeraldy.
Režisér Martin Kukučka mi totiž nabídl velkou volnost a dává prostor mé fantazii. Jinak si to velmi užívám. Esmeralda je opravdu vzrušující role.
Dělá vám problém odzpívat to v češtině? Nebo už jste si na český jazyk zvykla?
Jsem v České republice od patnácti let, takže čeština pro mě není problém. Navíc mám k muzikálům velmi pozitivní vztah. Vystudovala jsem konzervatoř, kde jsem dělala zpěv, herectví a tanec.
Všechno mi bylo blízké a neuměla jsem si z toho vybrat jen jednu věc, která by mi byla nejbližší. Přitom maminka mi vždycky říkala, ať si vyberu jen jednu a tu dělám pořádně, ale já nevěděla kterou, chtěla jsem dělat úplně všechno, takže muzikál je pro mě teď myslím to pravé. Můžu tam skloubit všechno dohromady.
Při konkurzu na roli Esmeraldy jste měla vedle sebe velkou konkurenci. Jste trémistka, nebo jste to brala s klidem?
Moc jsem si tu roli v Quasimodovi přála, speciálně proto, že postava Esmeraldy musela zvládat všechny tři muzikálové složky - zpěv, herectví i tanec. Prostě všechno, nebo nic. (smích)
Ale tréma byla nesmírně velká, obzvlášť kvůli cvakání fotoaparátů bulvárních novinářů, které doprovázelo můj konkurzní výšlap. Možná, že kdybychom to secvičili v rytmu, bylo by to pro všechny zábavnejší. (smích)
Chtěla jste být už odmala muzikálovou zpěvačkou? Nebo jaké bylo vaše vysněné povolání?
Chtěla jsem být řidičkou kamionu a jezdit s ním po celém širém světě.
U nás jste účinkovala už i v seriálu Cesty domů a Ulice. Většina lidí si vás ale spojuje hlavně s Miroslavem Etzlerem. Nemrzí vás to? Nebo už jste to hodila za hlavu?
Kdybych to nehodila za hlavu, tak bych si ji musela asi utrhnout.
Vadily vám články, které o vás v tu dobu vycházely?
Pár jsem jich viděla. Člověk se tomu neubrání, ale snažila jsem se to vypouštět. To je daň za slávu, že o vás lidé mluví a probírají váš soukromý život. Dnes se tím snažím už nezabývat a věnuji se hlavně svojí práci, která mě moc baví.
Jak se vůbec vyrovnáváte s tlakem médií?
Ta intenzita je velká. Je to pro mě takový virtuální svět se specifickým jazykem. Člověk se musí naučit ve zkratce pojmenovávat věci tak, jak opravdu jsou.

Rozhovor pro časopis: Jackie

Radka se učí vařit!

20. června 2011 v 13:24 | eMbÉčKo
Herečka Radka Pavlovčinová nám práskla něco ze svého soukromí. Bohužel - o Mirkovi Etzlerovi se však bavit odmítá.
V čísle časopisu SuperSpy vyšel s Radkou Pavlovčinovou rozhovor. Promluvila o tom, na čem právě pracuje, postěžovala si, co ji trápí, a také připomenula, že okamžik, kdy ji naši paparazzi exkluzivně přistihli při líbačce se ženatým Etzlerem, byl pro ni jeden z nejtěžších.

Nyní vám přinášíme druhou část rozhovoru, kterou v časopisu nenajdete. Radka nám v něm vysvětlila, proč ji teď nějakou dobu neuvidíme v televizi, a hlavně na sebe práskla, že se dala na vaření!
"Jediné, co vám můžu říct ze svého soukromí, je, že se učím vařit, že mě chytlo vaření. Začala jsem polévkama, protože je miluju. Takže se teď vzdělávám v tomhle směru," vyprávěla Radka redaktorce. "Ano, kdybych dostala nabídku, klidně bych šla do pořadu S Italem v kuchyni. Samozřejmě bych ale musela ještě hodně a hodně cvičit! Tohle je jediný kulinářský pořad, na který se ráda dívám," tvrdí.
Kvůli práci a pro samé vaření však Radka nemá na nic jiného čas. Na to, že bychom ji mohli brzy vidět v televizi nebo v nějakém filmu, prý máme zapomenout. "Budu mít plno práce s rolí Esmeraldy v muzikálu Quasimodo, takže teď o nějakých filmových nabídkách nepřemýšlím. Budeme zkoušet od pondělí do soboty a volno bude jenom v neděli. Je to od rána do večera, takže nic jiného k tomu bych ani nezvládla," uzavírá. Divadlo je pro ni priorita.

Radka Pavlovčinová: Ty titulky mě málem skolily!

4. června 2011 v 13:19 | eMbÉčKo

Poté, co je SuperSpy odhalil, měla paparazzi v patách 24 hodin denně. Jak to všechno prožívala a kdo jí byl v nejtěžších chvílích oporou? Vše nám prozradila v otevřeném rozhovoru.


Radko, přistihla jsem tě při zpívání, na co se připravuješ?
Já se rozezpívávám, protože dnes má moje dobrá kamarádka absolventský koncert, ona je pianistka a já jí tam budu zpívat. Takže už se na to pomaloučku chys­tám.


Překvapuje mě, že máš na něco takového čas. Myslela jsem, že jsi pracovně dost vytížená.
Abych pravdu řekla, tak ani ne. Já mám spíš teď takové oddychové období, protože zkoušky na nový muzikál Quasimodo začínají až 27. června. Teď mám měsíc klidu, dostávám spíš takové ty menší kšeftíky, hraní s kapelou a malé koncerty. Jinak si hodlám naplno užít sluníčka, než začnu pracovat.


Konkurz na roli Esmeraldy v Quasimodovi byl velmi náročný. Bojovala jsi se spoustou známých slečen a měla jsi velkou konkurenci. Jak jsi to všechno prožívala?
Je pravda, že to bylo velmi těžké, ale vnímala jsem to jinak. Byla jsem potěšená, že to brali pěkně z gruntu a opravdu si dali na všem hodně záležet. Člověk musel dokázat, že je zdatný tanečně, pěvecky i herecky, a já jsem byla fakt nad­šená, že to brali tak poctivě. Ano, bylo to náročné, ale takhle by to mělo vypadat vždy.


Byl náročný konkurz i pro seriál Cesty domů, kde ses objevila?
To nevím, protože tam si mě vybral režisér přímo. Dostala jsem nabídku a vzala ji. Bylo to určitě pohodlnější, ale i ty konkurzy mají něco do sebe. Lidi se potkávají, má to své kouzlo.


Jak se vůbec o takových konkurzech dozvídáš?
V našem muzikálovém světě je to většinou všechno přes internet a na konzervatoři, když jsem studovala, to bylo vyvěšené na nástěnce, ať si to všichni jdeme zkusit.


Baví tě víc seriál, nebo muzikál?
To se nedá moc srovnávat. Baví mě obojí stejně.


Jenže bohužel v Čechách tě lidi vnímají hlavně jako milenku Miroslava Etzlera. Řekni mi, už je to lepší?
Musím se pochlubit, že mě mile překvapilo, že už se to hodně zlepšilo. Tuhle jsem dokonce objevila titulek "Herečka Radka Pavlovčinová", tak jsem zajuchala a pomyslela si, že není všem dnům úplně konec.


Sledovalas články, které o tobě donedávna vycházely? Myslím ty o tvém vztahu s Mirkem Etzlerem.
Ne, moc ne, ale on se tomu, bohužel, člověk neubrání. Párkrát mě to zastihlo třeba v metru, když jsem na té velké obrazovce viděla sebe a k tomu nějaký úchvatný titulek, tak mě to málem skolilo k zemi. Ale je to už dobré, snažím se tím nezabývat.


Jak to vnímala tvoje rodina, že jsi najednou středem zájmu všech bulvárních médií?
Já nevím, moje rodina je na Slovensku, takže je před tím naštěstí uchráněná. Ale jsou mi velkou oporou. Žijí v jiném světě, takže mě vždycky vrátí nohama na zem.


Kdo ti byl největší oporou, když jsi prožívala to smutné období?
Takové věci bych nerada ventilovala. Určitě rodina. Na prvním místě.


Vnímáš to jako daň za slávu?
Určitě. Podle mě to zná úplně každý. Když bylo to nejhorší období, tak jsem samu sebe uklidňovala. Zapnula jsem televizi a tam byl titulek: "Karel Gott v pornu!" Tak si říkám, pane jo, když ani tohoto člověka, kterýho bychom si všichni měli vážit, když ani jeho nenechají na pokoji, tak já se z toho nezblázním. (smích)


Máš nějaký sen? Co chceš jednou dokázat a kde chceš být?
Fíha. Tak já si ten svůj sen už nějakým způsobem plním. Nemám konkrétní představu, kde bych chtěla být. Já bych chtěla, aby mě práce bavila, abych do ní mohla dávat svoje srdce a abych jednoho dne třeba někoho tím dojala a ukázala, že to jde dělat i jinak - konkrétně ve světě muzikálu. Já si totiž myslím, že česká scéna trošku pokulhává proti té evropské nebo světové. Měli bychom se nad tím zamyslet a začít to dělat jinak.


Dá se muzikálem uživit?
No, asi tak jako je to v divadle - z ruky do huby. Jako všechno. Ale co má vlastně člověk dělat, když to povolání miluje? Od toho jsou tady pak ty sledované seriály, který nás sem tam nějakým způsobem nakopnou.

Holky mi závidí líbačku s Etzlerem, říká jeho seriálová milenka Radka

8. února 2011 v 10:20 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová a Miroslav Etzler

12.12.2010
Mladá, velice pohledná a úspěšná. Tak by se dala stručně charakterizovat slovenská herečka Radka Pavlovčinová (21). Po několika menších rolích zabodovala jako čarodějnice v muzikálu Robin Hood a nyní je v roli Moniky hodně vidět v seriálu Cesty domů. Mnoho fanynek Miroslava Etzlera jí závidí, že si s jejich idolem střihla postelovou scénu a že se s ním vášnivě líbá!

V patnácti jste odešla z domova ve slovenské Senici studovat na pražskou konzervatoř Jaroslava Ježka. To vás asi na intru dost hlídali…
"Na Ježkárně je přísný režim. Večerka byla v deset hodin. Když je ale člověk zdatnej herec, tak se to sem tam dá obejít (směje se). Párkrát jsem zalhala, přiznávám. Řekla jsem třeba. že jedu na Slovensko a pak jsem celý víkend žila ve víru velkoměsta. Výhodou bylo, že všichni v mém ročníku byli starší, nad dvacet. Hezky se o mě starali a měla  jsem se od nich co učit."

To zní zajímavě! Učila jste se třeba u Ondřeje Rumla ze SuperStar?
(směje se) "A je to tady!"

Jak jste se vlastně seznámili?
"S Ondrou to bylo krásný. Studoval zpěv o pár ročníků výš. Když jsem přišla do prváku, on byl v pátém ročníku. V jednom z prvních týdnů ve škole jsem vyrazila s lidmi z intru do hospody. Sedla jsem si ke stolu, kde už byl Ondra. Byl to takový podivín... Vysoký hubeňour s velkejma očima a pusou plnou moudrejch řečí. Přiznám se, že mi na první pohled nebyl úplně sympatický. Bylo mi patnáct a měla jsem úplně jiné představy o vysněném klukovi."

On vás viděl taky tak?
"Po delší době mi přiznal, že jsem se mu líbila od prvního okamžiku, ale bál se, že jsemmoc mladá. Asi jsem úplně nepatřila mezi ty, na které by si troufal. A pak jsme se jednou spolu vezli ve školním výtahu a on si zpíval bez přestání, jak to ostatně dělal pořád, vůbec se nestyděl. Tehdy jsem se ho zeptala: O čem si pořád takhle zpíváš? A tahle otázka byla pro něho spouštěcí moment. Od té doby se do mého srdce dobýval takovým způsobem, že bylo těžké mu odolat. Ale i tak jsem, myslím, měla velkou výdrž. No nakonec jeho romantické básně a zpívání pod okny roztavily mé srdce. Byla to šíleně krásná láska."

Ta trvala jak dlouho?
"Necelé čtyři roky."

Když jste se rozešli, byl z toho dost dlouho špatný.
"Oba jsme velmi silné povahy. Nemohli jsme se na některých zásadních věcech domluvit. Bolelo to, myslím, oba moc a musím říct, že je to navěky v mém srdci uložený."

A teď máte přítele?
"Jsem sama jako kůl v plotě. Ještě nepřišel ten, kvůli kterému bych to tady zabalila a odjela třeba do Vietnamu."

Teď se v seriálu Cesty domů věnujete líbání s Miroslavem Etzlerem. Je v tom něco víc?
"Ne, ale vím, že se o tom psalo. Jednou jsme spolu byli na večeři kvůli pracovní spolupráci. Někdo nás tam pravděpodobně viděl a udal novinám. Bylo to spíš vtipné, vzhledem k našemu rozdílnému věku."

A jaký je Etzler, předpokládám, že úžasný!?
(směje se) "Ano, Mirek je opravdu inspirativní člověk! Já jsem ho předtím samozřejmě osobně neznala a měla jsem obavy. Zvlášť když jsem si dva dny před natáčením přečetla scénář a hned v prvních natáčecích dnech jsem měla absolvovat milostnou scénu, která byla popsána ve scénáři velmi žhavě. Volala jsem do produkce, že tohle nemůžu a oni mě uklidnili, že se to vysílá ve 20 hodin, tak to nebude tak horký."

A to líbání?
"To byl další úkol. Smířit se s tím, že budu líbat o tolik staršího muže. Říkala jsem si, je to normální chlap, se kterým se můžu určitě domluvit a nemusím se ničeho bát. On naštěstí vypozoroval, že jsem nervózní a pak přiznal, že byl z toho taky nesvůj, když bude kompromitovat mladou holkou. První den jsme si před první klapkou dali napůl cigáro a uklidnili se navzájem. Mimochodem - s ním je obrovská legrace. Jednou, když jsem ho líbala, museli to stopnout, protože jsem se smála…"

Co vám řekl tak srandovního?
"No zatím jsem se nelíbala s mužem, který by měl větší pusu než já (směje se) a to Mirek teda má. Takže to mě rozesmálo."

Už máte své fanoušky?
"Spíš Mirek Etzler. Po koncertě s Leonou Machálkovou v Olomouci za mnou chodily slečny a ženy a vzdychaly - vy jste se líbala s Etzlerem. Jaké to bylo? Je tak hezkej? "

Než jste dostala roli Moniky, kde jste hrála?
"Byly to samé maličké role. Hned první léto, co jsem byla v Praze, díky castingové agentuře, jsem hrála ve filmu Rafťáci a v seriálu Ulice. Ale například v tanečním seriálu První krok, pod taktovkou Jiřího Vejdělka, jsem hrála jednu z hlavních rolí, ale ten se odvysílal jen na Slovensku."

A pak přišel Robin Hood a proslavila jste se...
"Byla to menší soutěž než SuperStar, pokud šlo o tlak médií. Ale velká dřina, která za to stála. Vždy jsme se museli naučit celé muzikálové číslo během týdne. Největší problém byl v tom, že jsme si nemohli písně vybrat sami. Člověk si opravdu důkladně otestuje, čeho je schopen za tak krátkou dobu."

V roli čarodějnice se vám daří, slyšela jsem…
"No momentálně máme vyprodáno až do března, ale to určitě není moje zásluha. Doufám, že v Divadle Kalich vznikne další projekt, v němž budu mít příležitost."

Každopádně jste se prosadila stejně jako řada vašich krajanek, stýkáte se v Praze s nimi?
"Jsem ráda, že s někým můžu pokecat slovensky. Například S Luckou Šoralovou v Divadle Kalich. Držíme při sobě. Já třeba řeknu: Ten ma ale vytočil, jednu mu fláknem! A ona na to: To nesmieš, vieš, my Slovenky musíme ten temperament krotit! Drž sa na uzdě. To je asi jediný rozdíl, který vnímám mezi Češkami a Slovenkami. My Slovenky neumíme někdy, jak se říká, držet hubu a krok…"

Ale vy mluvíte česky.
"Slovenština funguje jako zbraň, například na muže, a proto by se s ní mělo šetřit."

Aby se na vás tolik nelepili?
"Taky někdy…"

Pavlovčinová se vlnila před Etzlerem u tyče!!!

4. února 2011 v 11:55 | eMbÉčKo
Mirek Etzler se nemohl vynadívat...

Radka Pavlovčinová (21), která byla za roli čarodějnice v muzikálu Robin Hood nominována na cenu Thálie, si poprvé v životě zatancovala ve striptýzovém baru polonahá u tyče. A to přímo před zraky svého seriálového partnera Miroslava Etzlera!

Radka, někdejší milenka superstarového Ondry Rumla, se totiž stala novou tváří seriálu Cesty domů, kde hraje problémovou dceru herečky Miluše Šplechtové.

Kolegové jsou z ní nadšení

"U tyče jsem v životě netančila, takže tréma byla obrovská. Potom jsem si řekla, že nejlepší bude, když zaimprovizuju, než se snažit někoho napodobovat," řekla Blesku Radka, které prý také hodně pomohla zkušenost z natáčení klipu s Miro Šmajdou, kde měli postelové obnažené scény. "Stejně jsem měla zprvu obavy, jestli to dokážu sehrát. Rozhodně to pro mě bylo zatím to nejkurióznější prostředí, ve kterém jsem natáčela," dodala Radka, která si zahrála i ve snímku Rafťáci.
Úkolu se nakonec ale Pavlovčinová zhostila tak skvěle, že celý štáb jen valil oči. "Radka má krásné tělo a mnohé tanečnice by určitě strčila do kapsy," podotkl Etzler, který je Radčin seriálový partner. Režisér seriálu Jiří Adamec ho doplnil: "Je odvážná a šikovná, klobouk dolů."

Leona Machálková: Milovat Bořka bylo riskantní...

31. října 2010 v 18:28 | eMbÉčKo

ČÁST ROZHOVORU...
Radka a Leona
Ještě někdo vás zaujal v soutěži Robin Hood: cesta ke slávě?
"Ano,  Radka Pavlovčinová, svojí energií, drivem a mladistvým šmrncem a odvahou, jaká z ní vyzařuje."
Nemáte jako stálice problém s vycházením s mladšími ambiciózními hvězdičkami?
"Víte, já jsem neměla problém jako mladičká zpěvačka se staršími slavnými zpěvačkami jako například Eva Pilarová a dalšími. Proto mi nepřipadne divné, že i teď, kdy sdílím šatnu s mladšími kolegyněmi, vládne okolo pohoda a klid. Záleží mi vždy na dobrých vztazích a ty je třeba nastolit. Být tolerantní, ochotný a vstřícný. Všichni jsme byli ambiciózní, to je v pořádku, ale slušnost, to je základ."
Dostala jste roli staré čarodějnice. Máte pocit, že je to lepší, než být na divadle za mladou krasavici?
"Tak tuhle otázku byste asi měla položit zejména mojí kolegyni, se kterou se alternujeme, Radce Pavlovčinové, které je přes dvacet… Já jsem si mladých krasavic užila bohatě, ostatně stále je v jiných představeních hraji - například mě v prosinci opět čekají představení Draculy v Divadle Gubernia, a navíc se sama cítím mladistvě. Shrnu-li to, užila jsem si a stále nemám pocit, že mi něco utíká, nedej bože, že jsem na vedlejší koleji. S rolí čarodějnice jsem spokojená, je to skvělá výrazná role, ve které se mohu vyřádit a sama vidím, že hlavní role Mariany je pro mladičké dívky. Takhle je to absolutně v pořádku."
Jak dlouho trvá, než vás namaskují?
"Celý rituál od příchodu do divadla trvá zhruba hodinu a půl. Je třeba se převléknout, rozezpívat, absolvovat zvukovou zkoušku, protáhnout se, protože v představení také tancuji, a nalíčit se. Vizuální přeměna v čarodějnici trvá asi 30 minut. Je třeba sepnout vlasy, namalovat obličej a připnout a přilepit paruku. Jsme sehraný tým a už mi to ani nepřijde, že to trvá dlouho."

Celý článek: ZDE

Zamilovaný Ruml: "Radku bych za nic na světě nevyměnil!"

29. října 2010 v 19:23 | eMbÉčKo
7. srpen 2008 - 7:22, Renata
PRAHA (Korzo) - Finalista X Factoru, zpěvák Ondřej Ruml (19), chodí stále s hlavou v oblacích. Jak o sobě tvrdí, je nenapravitelný romantik a děkuje Štěstěně, že má vztah, kteří mu mnozí závidí. Už tři roky mu stojí po boku devatenáctiletá slečna Radka a za nic na světě by jí nevyměnil.

I když má práce nad hlavu a o kšefty zatím nemá nouzi, vždycky si udělá pro svou přítelkyni čas.
"Po třech letech známosti je to stále láska jako trám," prozradil Korzu Ondřej.
Má navíc kliku v tom, že přítelkyně na jeho úspěchy nežárlí, ale v jeho pěvecké činnosti ho naopak podporuje.

"Když to jde, jezdíme na koncerty spolu, já jsem na pódiu, ona mezi diváky a vždycky alespoň jednu písničku zpívám jen pro ni," zasněně dodal zpěvák.
Ruml se příští týden premiérově představí v Hošticích na akci Stodola Michala Tučného.
"Radka samozřejmě pojede se mnou. Navíc mi pomohla i s výběrem tří písniček z repertoáru Michala Tučného, které zde zazpívám. Jedna bude Snídaně v trávě, druhá song Biblickou krajinou a název té třetí si nechám pro sebe. Bude to takové malé překvapení pro diváky," dodal Ondřej Ruml.

Současně přiznal, že country je pro něj nádhernou vzpomínkou na dětství, kdy s tátou jezdili na vandry a "bušili spolu do kytar".
"Jako malý kluk jsem měl první hudební nástroj banjo a občas vystupuji i s bluegrassovou kapelou Modrotisk, takže se trampské muzice rozhodně nevyhýbám," vysvětlil Ondřej Ruml.
Zdroj: asistentka.cz

Miroslav Šmajda nafotil akty s bejvalkou Ondřeje Rumla

28. října 2010 v 11:27 | eMbÉčKo
Každý fanoušek soutěže SuperStar si jistě vzpomene na odhalenou hruď finalisty Mira Šmajdy (22) ve finálových kolech. Že se svou nahotou nemá problém on ani jeho přítelkyně, dokázal na přebalu nového alba, kvůli kterému se oba nechali zvěčnit, jak je příroda stvořila.

Miro se v poslední době objevuje ve společnosti Radky Pavlovčinové, která se alternuje v muzikálu Robin Hood s Leonou Machálkovou. A že jejich vztah není jen tak nahodilý, potvrzuje i přebal alba Čo sa týka lásky.

Poté, co Miro zastínil na jedné party Radku svým výrazným make-upem, se objevil spolu s ní nahý na přebalu svého posledního alba. "Znají se už dlouho, ale ani jeden nechce o tom, co mezi nimi je, mluvit," uvedl zdroj, který se zná s oběma zpěváky.

Co je ovšem ironií osudu, je fakt, že slečna Radka Pavlovčinová nejspíš podléhá účastníkům soutěže SuperStar. V minulosti totiž chodila s Ondřejem Rumlem, se kterým strávila tři roky. Ruml se z rozchodu vzpamatovával dost těžko a byl to i důvod, proč tehdy drasticky zhubl. Radka ale není žádný "zelenáč" a na prknech divadla, před kamerami a mikrofonem se pohybuje jak ryba ve vodě a filmovým fandům je známa z filmu Rafťáci. (pet)

zdroj: Super.cz

Další hodnocení Radky v roli Čarodějnice

4. října 2010 v 13:21 | eMbÉčKo

Čarodějnice alias Radka Pavlovčinová. Kdybych měla vynést ortel, kdo mne v daný večer ve své roli naprosto uchvátil, pak by to bez zaváhaní byla tato sympatická a věčně usměvavá mladá dáma. Ačkoli se v podstatě v první půli muzikálu mihne jen na jednu scénu, přesto vás svým výkonem uhrane beze zbytku. Snad je to radostí z role i tance, že je její čarodějnice tak dokonalá a důvěryhodná. Věřte, že při jejích věštbách vás bude i mrazit v zádech. A pokud si v druhé půli počkáte na skladbu "Pomsta bude sladká" - pak oceníte i její velmi zajímavý hlasový fond, který za ostatním umem rozhodně nepokulhává. Na jevišti je to ztělesněná vášeň. Tleskám a mohu v obsazení jen doporučit!

Zdroj:musicalnet.cz

Hodnocení čarodějnice v podání Leony Machálkové a Radky Pavlovčinové

1. října 2010 v 0:33 | eMbÉčKo
Šerifovou pravou rukou je čarodějnice, kterou si velice užívá Leona Machálková. Je radost vidět, že si i v dnešní komerční době mohou i největší hvězdy svou roli skutečně užít. Pak ty výkony také náležitě vypadají. Machálková skvěle hraje, tančí i zpívá. Bohužel však v rámci čarodějnického pitvoření sklouzne k nepříjemnému vřískání, a to i při zpěvu. Kdyby se jenom trošku krotila, tak by to bylo skvělé. Její alternantkou je objev z castingové show Radka Pavlovčinová, jejíž čarodějnice je opravdu naprosto bez chyby. Je to její první role a hned je to obrovský sukces. Pěvecky suverénní, skvělá tanečně a herecký výraz je naprosto dokonalý. Takto má vypadat herecký výkon od srdce s maximální dávkou profesionality.
Musical.cz

BLESK - Robin Hood: Místo vítěze show oslavovali hokejisty

27. září 2010 v 17:30 | eMbÉčKo
Jan Kříž, Radka Pavlovčinová, Jiří Zoniga

25.05.2010  07:31
Sledovanost nedělního finálového večera castingové show Robin Hood aneb Cesta ke slávě na TV Prima nebyla nejlepší. Česká televize totiž zrovna vysílala finále mistrovství světa v hokeji. "Vůbec mě to nemrzí, i my jsme v zákulisí koukali na hokej," řekl Blesku vítěz soutěže Jan Kříž (24). Budoucí Mariana Martina Bártová (23) přikyvovala.

I afterpárty v Solidní nejistotě se nesla v duchu oslav hokeje. Finalisté v čele s Radkou Pavlovčinovou, která bude hrát roli čarodějnice, pobíhali v národních dresech. "Jsem sice Slovenka, ale žiju tady tak dlouho, že musím slavit. Navíc rozhodčí byl Slovák, tak k tomu taky trochu přispěl," smála se Radka.

Večírek se protáhl až do rána

Večírek trval dlouho do ranních hodin. Výborně se bavil Václav Noid Bárta, který už se těší, jak si zahraje Robina se všemi třemi budoucími kolegyněmi. "Nejraději mám Lucku Šoralovou, Martina Bártová je určitě taky dobrá a navíc se jmenuje jako moje švagrová. Nelu Pociskovou znám jen z fotek," řekl Blesku.

Radka Pavlovčinová: Víra v Boha je můj kompas

26. května 2010 v 15:04 | eMbÉčKo
Vítězové castingové show Robin Hood - cesta ke slávě jsou dva, ale Radka Pavlovčinová (21) je taky vítězkou. Sice těsně před koncem vypadla, ale rozhodně neprohrála. Jako dárek dostala od tvůrců muzikálu nabídku hrát roli čarodějnice.

Už víš něco bližšího?

Zkoušky začínají po dvanáctém červenci. Už jsem dostala demosnímky s písničkami, které jsem si hned poslechla, i scénář. Jsem z té role úplně nadšená.

Předpokládám, že to bude asi tvá největší role v muzikálu?

Moje úplně první, kromě studia nemám s muzikálem žádnou zkušenost. Byla jsem sice součástí jednoho velkého projektu, kde bylo asi tři sta padesát účinkujících, ale jen jako tanečnice. Hrála jsem v seriálech nebo ve filmu, zpívala s kapelou, ale tohle je moje úplně první příležitost zahrát si v muzikálu. A taková krásná role! Přitom jsem do soutěže vůbec jít nechtěla a hodně to zvažovala. Ale muzikálová scéna v České republice a konkrétně i v Praze bohužel funguje trochu jako jedoucí vlak se stále stejnými cestujícími a já do něj rozhodně chtěla naskočit. Proto jsem se nakonec přihlásila a zariskovala.

V jakém filmu jsi hrála?

Začala jsem studovat v Praze Ježkovu konzervatoř a hned první letní prázdniny jsem dostala roličku ve filmu Rafťáci. Bylo to úžasné a dobrodružné léto, na které mám plno vzpomínek. Ale přežít mezi tolika holkama bylo někdy docela náročné. Neobešlo se to bez ženské rivality a napjaté atmosféry, takže si od té doby dávám na ženská uskupení trochu pozor :-). Ale díky Rafťákům jsem se vypracovala na post kormidelníka, což se na vodu hodí vždycky.

A v seriálech?

V Ulici jsem hrála v začátcích jednu z maturantek a kamarádku jedné z hlavních hrdinek - Sáru. Byly jsme takové tři nafrněné grácie. První krok byl taneční seriál, v němž jsem hrála hlavní roli - Silvii Allemand. Natočila se první řada a podle její sledovanosti měla vzniknout druhá, ale vysílání se nějak zkomplikovalo, takže se pak netočilo už nic. Ale všechno pro mě byla úžasná zkušenost, za kterou jsem vděčná. Teď se velmi těším na zkoušení muzikálu. Bůh mi dal mnohem víc, než jsem vůbec očekávala.

Boha poměrně často zmiňuješ... Má pro tebe velký význam?

Ano, rozhodně. Jsem věřící a je to podstata mého života. Myslím si, že pro každého člověka je víra velmi důležitá, a i když se spousta lidí této myšlence brání, myslím, že je to zbytečné. Protože bez víry bychom tady nemohli být. Takže každý z nás ji v sobě má. Do určité míry, nebo v jiné podobě... Každý jsme jiný a naše cesty životem taky a někdy je opravdu těžké unést tlak společnosti. Víra v Boha je takový můj kompas, dodává mi neuvěřitelnou radost. A tu pak můžu předávat dál.

Rozdáváš nejen radost, ale hlavně překypuješ energií. Laco Hudec tě podezřívá, že máš někde na těle tajné místo, do kterého dáváš nové a nové baterky.

Já se taky někdy divím, kde se ten temperament ve mně bere. Je to taková zvláštní síla, jejíž původ je prostě někde mezi nebem a zemí. Vždycky jsem byla tak nějak pod Boží ochranou, aniž jsem si to uvědomovala. Ale častokrát jsem to, co jsem od něj dostávala, využívala jen ve svůj prospěch. Byla jsem divoká, šílená, těžila z pozornosti lidí kolem sebe a v životě mi relativně nic nechybělo. Ale nebyla jsem šťastná a pořád si kladla otázky, na které jsem nenacházela odpovědi. Teď - díky Bohu - už je to mnohem lepší a i ty odpovědi se dostavily :-).

Můžeš to nějak konkretizovat?

Nechci zacházet do detailů, ale ty věci se samozřejmě týkaly lásky a vztahů mezi mužem a ženou. V životě se někdy stává, že dojdete do situace, která je prostě neřešitelná. A ani ta největší lidská snaha najednou nepomůže. To je právě ten krásný moment pro Boha, kdy vám může dokázat, že je opravdový a živý. Moment odevzdání se. Boží moc je rezervována pro ty, kteří to přestali zkoušet vlastním úsilím nebo se přestali pokoušet použít ji pro vlastní účely. Kdybych si tohle uvědomila dřív, možná by se dal ten vztah zachránit, ale právě na základě jeho konce jsem byla schopná k tomuhle poznání dojít. Život je zkrátka spletitý, což je ale dobře. Už se těším, až se na to jednoho dne podívám z nebe, z té ptačí perspektivy a pochopím, proč se všechny ty věci děly. Zatím musím být trpělivá a hezky si počkat i na toho pravého.

A na jakého muže čekáš? Jací tě přitahují?

Přitahují mě moudří muži, se kterými si můžu hodiny povídat, které zajímají podobné věci jako mě. Když někoho takového potkám, tak to se mnou vždy docela zamává.

V tuhle chvíli jsi spokojená s tím, co děláš? Už jsi se našla, nebo se pořád ještě hledáš?

Hledat budu asi pořád, jsem už taková. Ale spoustu věcí už jsem našla. Už vím, že opravdu chci zpívat, tančit a hrát, teď v sobě musím najít důvěru, že na to mám. Dlouho jsem měla pochybnosti, jestli jsem dost talentovaná. Ale ta touha je obrovská. Já bych trpěla, kdybych to nemohla dělat. Jedno léto jsem pracovala na recepci v obchodním centru, to mě strašně ubíjelo. Bylo mi šestnáct a chtěla jsem zkusit nějakou brigádu. Počítala jsem každou minutu do konce. Musím mít práci, která mi dá volnost, při které budu moct třeba i cestovat.

Jaké máš zázemí, kdo tě nejvíc podporoval?

Určitě moje máma, podporuje mě ve všem, co dělám. Umění opravdu miluje. Ale po rozvodu s tátou se musela svých koníčků vzdát, aby uživila rodinu. Za to jí patří mé velké uznání. Naštěstí teď začala malovat. Má výtvarný talent a nadání pro úpravu interiérů. Koupili jsme starý dům, tak se na něm může vyřádit. A je šťastná, že má zahrádku. Za podporu vděčím i nevlastnímu tátovi, který je zatím mým nejlepším diskuzním partnerem i v otázkách víry. A mám také čtrnáctiletého bráchu Adama, který taky krásně zpívá. Když byl mladší, zpíval výš než já, ale teď se mu hlas změnil a má pěkný basbaryton. Je chytrý, má hlavu na to, aby studoval, ale zatím se hledá. Lákalo by ho, co dělám já.

Co jsi dělala, než jsi se přihlásila do Robina Hooda?

Hrála jsem ve velkém mezinárodním projektu Ben Hur. Premiéra byla v Londýně a půl roku jsme s ním cestovali po Evropě. Vystupovali jsme v Německu, Švýcarsku, Belgii. Ale zasáhla finanční krize. Sice vydělával, ale ne dost na to, aby uživil tolik lidí, a hlavně aby vrátil náklady. Takže projekt byl téměř ze dne na den zrušený. A pár dní poté byl konkurz na Robina.
Kdo z finalistů ti bude nejvíc chybět?
Sblížila jsem se s vícero lidmi a doufám, že naše přátelství přetrvá. Laca znám už hodně dlouho, i když nijak důkladně. Poprvé jsme se potkali, když mi bylo asi jedenáct. Bylo to na mistrovství světa v diskotancích. Pak o pár let později na Ježkově konzervatoři a v posledních letech se potkáváme na konkurzech. Nejvíc jsem se však sblížila s Davidem. Přitom na konkurzu jsem si ho ani moc nevšimla. Ale pak jsme po jednom finálovém přenosu spolu propovídali několik hodin a já zjistila, že je to úžasná bytost. A z holek je mi nejbližší Miška Doubravová. Vidím v ní sebe, když jsem byla mladší, i když je mladší jen o dva roky. Ale vypadá fakt na těch patnáct. Dokonce i moje rodina se na ni pořád ptá, taky to tak vnímají. Líbí se mi na ní, jak je bezelstná, má čisté srdce, to se dneska málo vidí. Má v sobě zvláštní moudrost, ale ví, že na ni má ještě čas, že si zatím může užívat. Ona má krásné rodinné zázemí, je z nich cítit velká láska. To je moc důležité. Když někomu chybí pevné rodinné zázemí, zákonitě se to na něm podepíše.

Blesk: Móda z ulice - Robin Hood

17. dubna 2010 v 16:57 | eMbÉčKo
.
Foto: Pavel Machan

"Můj styl? Trochu šílený. Mám ráda barvičky. Před nedávnem jsem se byla podívat v Londýně. A nemohla si vybrat. I Vietnamci na trhu tam mají občas modely, kterým neodoláte. Za pět liber. Prostě úžasný. Miluju šatičky. Úplně nejvíc s květovanými vzory. Chtěla bych je všechny, ale už teď se mi do skříně nic víc nevejde."

P.S. Bezvadné šaty. Zasloužily by ale jiné botičky.

Expartneři Rumla a Noskové bojují ve finále Robina Hooda

30. března 2010 v 17:04 | eMbÉčKo
ROBIN HOOD
Bývalí partneři zpěváka Ondřeje Rumla (26) a zpěvačky Michaely Noskové (27) se dostali do finále soutěže Robin Hood, to jestli budou mít Radka Pavlovčinová (21) a Jan Kříž (25) stejný úspěch a prosadí se jak jejich bývalí partneři se dozvíme záhy.

Slovenka Radka Pavlovčinová je expřítelkyní Ondřeje Rumla. Opustila ho po tříletém vztahu, protože neunesla jeho pracovní tempo, které ho čekalo po soutěži Superstar. Ruml konec vztahu nečekal a tak se začal ze žalu poflakovat po barech a popíjet alkohol více než bylo nutné. Hodně zhubl a z rozchodu se dlouho vzpamatovával.

Slovenka Radka žije v Praze už šest let. Zatím nehrála v žádném muzikálovém představení, ale zkušenost před kamerou už má. Objevila se například ve filmu Rafťáci. "S Ondrou jsme se o tom bavili, řekla jsem mu to, že půjdu na konkurz, byl z mého rozhodnutí nadšený a teď mi bude držet palce ve finále, po rozchodu jsme dobří kamarádi a občas si zavoláme," prozradila Blesk.cz Radka.
Druhou známou tváří je zpěvák Honza Kříž, expřítel zpěvačky Míši Noskové. Ten narozdíl od své kolegyně zkušenosti s muzikálem už má. Hraje hlavní mužskou roli Michala v muzikálu Děti ráje a jednu z hlavních rolí má také v Johance v Arku. Také se účastnil třetí řady Česko hledá SuperStar, ale skončil těsně před finálem. Do soutěže ho tenkrát přihlásila právě Nosková, která se nakonec do finále dostala. Během soutěže se ale rozešli.

V SuperStar se také objevil i další finalista Robina Hooda Laco Hudec. Nyní hraje v muzikálu Carmen. Řada dalších finalistů už má nějaké zkušenosti z muzikálů. Ve finále se ocitl i zpěvák Peter Veslár, který účinkuje v muzikálu Děti ráje a také v Jacku Rozparovači.
Finálová kola startují na televizi Prima již tuto neděli. A v pondělí od 11 hodin budete mít možnost chatovat s prvním vypadnutým finalistou soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě.

Zdroj Blesk

Radka Pavlovčinová hrá v českých filmoch i zahraničných projektoch

27. března 2010 v 20:47 | eMbÉčKo
Radka Pavlovčinová
Prežiť život naplno, s láskou a vierou...
V pätnástich vymenila Senicu za Prahu a od tej doby si plní svoj sen. Tancuje, spieva, hrá, naplno využíva svoj talent. V súčasnosti ju televízni diváci môžu vidieť v českom seriáli Prvý krok, kde stvárnila úlohu Sylvie, krásnej, ambicióznej a nadanej študentky súkromnej divadelno-tanečnej školy. Dá sa povedať, že Radka Pavlovčinová tu tak trochu stvárňuje i samu seba. Pôvabná absolventka muzikálového herectva na pražskom Ježkovom konzervatóriu pred Vianocami zavítala na Záhorie a poskytla nám exkluzívny rozhovor. 

Ako ste sa dostali k jednej z hlavných úloh v seriáli Prvý krok, ktorý teraz beží na slovenskej súkromnej televíznej stanici? 
,,To je dlhý príbeh. Ešte som študovala na Ježkovom konzervatóriu, keď tam jedna česká agentúra prišla robiť konkurz na tanečníkov a hercov do pripravovaného seriálu. Konkurz sa konal v tanečnej sále školy a bol veľmi náročný. Púšťali nám rôzne tanečné štýly a museli sme improvizovať, okrem toho overovali aj naše herecké nadanie. Potom sa dlhú dobu vôbec nič nedialo a asi až po roku mi zavolali, že ma obsadili do hlavnej role a o mesiac sa začína nakrúcať. Už som si ani pomaly nepamätala, o čo v tom seriáli malo ísť, tak som z toho zostala dosť vyjavená. Našťastie, v škole mi vyšli v ústrety, požiadala som o individuálny študijný plán a zmaturovala som potom v 5. ročníku." 

V seriáli ste si zahrali po boku známych českých hercov -  spomeňme napríklad Veroniku Žilkovú či Pavla Kříža, ale aj začínajúcich umelcov. Ako si spomínate na obdobie nakrúcania?
,,Nakrúcanie bolo super a dnes môžem povedať, že to bol jeden z najkrajších rokov môjho života. Nás, mladých, tam bolo štrnásť a keďže sme nemali ešte žiadne väčšie herecké skúsenosti, ocitli sme sa na rovnakej lodi. Vznikli nové priateľstvá, všetci sme sa navzájom podporovali, zdieľali sme rovnaké pocity, nebola v tom žiadna závisť. Vnímam to ako dar od Boha, že sme sa tam stretli. Hoci odvtedy už uplynul rok, s viacerými sa stretávam ďalej a stali sa mojimi blízkymi priateľmi." 

Úloha Sylvie však vašou prvou hereckou skúsenosťou nebola...
,,Už predtým som si zahrala vo filme Rafťáci, to však nebola hlavná úloha. Rafťákov som nakrúcala počas svojho prvého leta v Prahe. Skončil sa školský rok a ja som plánovala odísť domov na prázdniny, no naskytla sa príležitosť, tak som ju využila a prežila naozaj dobrodružné leto."


Bravúrne prechádzate zo slovenčiny do češtiny a naopak. Išlo to tak dobre od začiatku, alebo ste mali s jazykom nejaké problémy?
,,Neboli žiadne problémy. Možno je to tým, že som práve zo Senice a blízkosť hraníc urobila svoje. Zásluhu však na tom určite má aj to, že som odmalička sledovala v televízii české rozprávky a filmy. V Čechách žije dosť Slovákov, ktorí stále hovoria po slovensky, ja som sa však rozhodla, že začnem s češtinou hneď od začiatku. Vedela som, že češtinu využijem a hlavne som to potrebovala kvôli škole a herectvu." 

Boli k vám pedagógovia v škole ako k Slovenke tolerantní, dokázali prižmúriť oči, keď išlo napríklad o českú výslovnosť?
,,Pedagógovia boli skvelí. No asi jediným väčším ústupkom bolo, že som na maturite nemusela písať slohovú prácu z českého jazyka..."    

Prečo ste si vlastne vybrali štúdium na českej strednej škole? Veď konzervatórium je aj v Bratislave...
,,Chodila som na osemročné gymnázium v Senici, tancovala som, navštevovala som dramatický krúžok. Raz ma Janko Slezák počul spievať na koncerte a poradil mi, aby som to skúsila na pražskom konzervatóriu. On tam v tom čase chodil na spev k jednému profesorovi a vedel, že je to naozaj kvalitná škola. Ja som v podstate plánovala, že skončím gymnázium a pôjdem na JAMU do Brna, no a Janko mi vnukol myšlienku, prečo neísť za svojím snom už od strednej školy. Vyskúšala som teda prijímacie skúšky a zobrali ma."    

Mali ste vtedy len pätnásť. Muselo to byť náročné pre vás aj pre rodičov...
,,Spočiatku som musela každý víkend cestovať domov. Čím som však bola staršia, tým sa dôvera rodičov zväčšovala. Myslím si, že keď je človek odkázaný sám na seba v takom mladom veku, skôr dozrie. Odrazu má za seba zodpovednosť a hoci môže robiť všetko, čo chce, zároveň si uvedomuje, čo to obnáša. Sám si skrátka určuje mantinely tak, aby sa nemusel hanbiť pred sebou, ani pred inými." 

Ako na vás zapôsobila samotná Praha a život v nej?
,,Ja som si Prahu načisto zamilovala. Je to nesmierne malebné miesto, dýchajúce históriou a takmer až prímorskou atmosférou. Keď som tam prišla prvý raz, ako človeku z malomesta sa mi zdala byť Praha obrovská. Ale napodiv, nikdy som sa v nej nestratila..."

Viete si predstaviť žiť v nej natrvalo?
,,Určite áno, ale ešte by som sa chcela niekam pozrieť, pretože považujem za dôležité vidieť a spoznať toho čo najviac a potom sa rozhodnúť." 

Na čom pracujete v súčasnosti?
,,Momentálne sa venujem veľkému projektu nemeckej produkcie Ben Hur. Ide o historický bájny epos, v ktorom účinkuje približne 350 ľudí. S týmto predstavením posledného pol roka cestujeme po Európe. Premiéra bola na jeseň v Londýne a bol to úžasný zážitok, ktorý si nenechalo ujsť asi 12 500 divákov. Okrem toho sme účinkovali v Belgicku, Švajčiarsku, a najmä v Nemecku. Hoci je pomerne náročné presúvať sa z miesta na miesto, je to zároveň veľmi zaujímavá a cenná skúsenosť."     

Robili ste reklamy pre zahraničie, účinkovali v českých filmoch... Nemáte chuť presadiť sa aj na Slovensku?
,,Je pravdou,  že na Slovensku som zatiaľ nič nerobila. Ak by však prišla nejaká zaujímavá ponuka, určite by som neodmietla. Bratislavu takmer vôbec nepoznám, sú tam však divadlá, hrá sa tu muzikál, takže možnosti snáď nejaké budú."

Muzikálové herectvo je o tanci, speve i dramatickom prejave. To všetko ste mohli naplno využiť v spomínanom seriáli Prvý krok. Čo je však najbližšie vášmu srdcu? 
,,Mamička mi často hovorievala, že by som si mala vybrať jedno a tomu sa venovať poriadne. Ja som jej však vysvetľovala, že to nejde, pretože sa nechcem vzdať ani jedného a všetkému sa chcem venovať naplno. Považujem za skvelé, že môžem všetky tieto umenia skĺbiť do jedného, alebo naopak, môžem sa samostatne venovať každému z nich. Dáva mi to neuveriteľné možnosti, široký záber aj do budúcnosti." 


Máte nejaké herecké vzory?
,,Českých hercov je veľmi veľa výborných, ťažko spomenúť niekoho konkrétneho. Zo svetových som vždy mala rada Dustina Hoffmana, ale i Roberta de Nira či Jima Careyho. Neviem prečo, ale väčšinou ma viac inšpirujú muži, mám pocit, že do toho idú naplno, viac si svoju rolu vychutnávajú. Aj zo spevákov mám viac obľúbencov medzi mužmi."

Akú hudbu počúvate?
,,Milujem džez, soul, ale aj gospel, ten by som si raz chcela zaspievať s kapelou, najlepšie černošskou. Nepohrdnem však ani klasikou, to je základ. Zamilovala som si napríklad Bacha a Brahmsa." 

Herec Braňo Polák sa chce na staré kolená stať primátorom rodného Holíča. Čo chcete robiť vy?
,,Určite chcem mať rodinu, oddychovať a veľa čítať. Keď som bola malá, čítanie ma veľmi nelákalo, bola som tá televízna generácia, až posledné dva tri roky som si našla vzťah k čítaniu. A fascinuje ma, koľko fantastických kníh je na svete a koľko múdrosti sa v nich ukrýva. Teraz na ne nemám veľa času, tak sa utešujem, že potom, keď budem na dôchodku, to všetko dobehnem.." 

Spomínate rodinu. Máte v súčasnosti priateľa, s ktorým by ste si vedeli predstaviť budúcnosť?
,,Nie, nemám."

A predstavu o tom, aký by mal byť muž vášho srdca...?
,,Pán Boh presne vie, akého muža ja potrebujem, a až nastane ten správny okamih, pošle mi ho do cesty a ja budem vedieť, že to je On. Nejaké konkrétne kritériá nemám, snáď len, aby bol charizmatický - to je základ. Ono je to tak: v puberte som si vysnívala  tmavého, čiernovlasého, vysokého muža, no postupne som zistila, že takýto ideál vôbec nekorešponduje s tým, čo je v mojom srdci. Presvedčila som sa, že na kráse nezáleží, väčšinou mi človek neučaruje tým, ako vyzerá, ale tým, aký je, ako na mňa pôsobí. Sama som potom neraz prekvapená, ako veľmi je takýto človek vzdialený od ideálu krásy, o akom som kedysi snívala..."

Je ťažké mať vzťah pri takomto hektickom spôsobe života?
,,Je to ťažké, určite. No je dôležité, aby človek mal vieru."

Vieru v čo?
,,Vieru v to, že všetko dobre dopadne, že všetko je tak, ako má byť, vieru v Boha. Nemyslím teraz, že človek musí každý deň chodiť do kostola, podstatné je, aby mal Boha v srdci. Vtedy budem vedieť, že to má zmysel. Napokon, keď človek miluje, vzťah je preňho dôležitý a na partnera si dokáže nájsť čas vždy. Pre mňa je vo vzťahu dôležité najmä to, aby sa partneri navzájom podporovali a aby si dôverovali."

Vianoce už doslova klopú na dvere. Kde, ako a s kým ich budete tráviť?
,,Vianoce tradične trávim s rodinou. Pôvodne sme mali mať predstavenie, no bolo zrušené a nakoniec som rada. Na Vianociach je totiž najkrajšie práve to, že môžete byť so svojimi blízkymi. Určite nebude chýbať kapustnica, na tú sa už veľmi teším, a potom rozprávky, relax, ničnerobenie..."

Máte aj nejaký vysnený darček?
,,Nejaké hmotné veci, to ani nie. Skôr si želám prežiť svoj život šťastne, tak, aby bol každý môj deň prežitý naplno, s láskou a vierou. A priala by som si, aby to všetci okolo mňa prežívali tak isto." 

- Chcete to přepsat do českého jazyka?
 
 

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.