Quasimodo

Quasimodo - Fotky ze zkoušek

4. října 2011 v 16:20 | eMbÉčKo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mega Poster na muzikál Quasimodo

2. října 2011 v 20:58 | eMbÉčKo

Ukázka z nového muzikálu Quasimodo

27. července 2011 v 20:25 | eMbÉčKo

QUASIMODO - Poster

28. června 2011 v 19:06 | eMbÉčKo

SYNOPSE

23. června 2011 v 13:44 | eMbÉčKo
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Romantický muzikál podle námětu známého románu Victora Huga, Chrám Matky Boží v Paříži. Velkolepá katedrála matky Boží se tyčí nad osudy lidí v pařížských ulicích. Bdí nad každodenními příběhy plnými lidské touhy po štěstí a lásce jižněkolik století. Jaké ale byly tyto příběhy v době, kdy víra v lásku bylo tojediné, co člověk měl? V době, kdy se pro lásku umíralo? Muzikálová podívaná v Divadle Hybernia, plná působivých choreografií a emotivních obrazů Vás do těchto časů romantické Paříže 15. století zavede.
Do Prahy k nové adaptaci s názvem "QUASIMODO". Hudbu k muzikálu píší Petr Kaláb, Jan Maxián a Jakub Prachař. Všichni mají se skládáním hudby zkušenosti, kromě vlastní tvorby (například skupina Nightwork) píší hudbu také například pro multimediální alternativní projekty v populární pražské La Fabrice. Libreto je z pera autorů Lukáše Trpišovského a Martina Kukučky, který je také režisérem muzikálu. Oba jsou známí z umělecké tvorby pod označením SKUTR. Písňové texty píše Petr Kolečko (například muzikál "Pornohvězdy"). Tým doplňuje choreografka Jana Burkiewiczová.
Z předběžně zveřejněných jmen z obsazení můžeme zmínit Tomáše Trapla, Csongora Kassaie, Jiřího Korna, Mariana Vojtka, Davida Krause, Ondřeje Rumla nebo Zdenku Trvalcovou. Nicméně obsazení je ještě předmětem diskuzí a konkurzů, kromě níže uvedeného tanečního konkurzu se bude vypisovat i pěvecký na roli Esmeraldy, o něm vás samozřejmě budeme taktéž informovat.
"Velkolepá katedrála matky Boží se tyčí nad osudy lidí v pařížských ulicích. Bdí nad každodenními příběhy plnými lidské touhy po štěstí a lásce již několik století. Jaké ale byly tyto příběhy v době, kdy víra v lásku bylo to jediné, co člověk měl? V době, kdy se pro lásku umíralo? Muzikálová podívaná v Divadle Hybernia, plná působivých choreografií a emotivních obrazů Vás do těchto časů romantické Paříže 15. století zavede," tak zní promo text k představení.

 
 

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.