NeWs

SERIÁL PRVNÍ KROK KONEČNĚ V ČESKU!!!

12. února 2012 v 23:51 | eMbÉčKo

OD 22. o2. 2o12 bude konečně vysílat tv nova taneční seriál První krok, ve kterém si Radka zahrála hlavní roli..:-)

Radka bude hrát Esmeraldu!

26. dubna 2011 v 23:45 | eMbÉčKo
V pátek 22. dubna se konalo finálové kolo konkurzu na roli Esmeraldy do muzikálu "QUASIMODO - Kdysi se pro lásku umíralo". Již známe výsledky!

Svými přesvědčivými výkony tuto roli získaly Radka Pavlovčinová a Markéta Procházková.

GRATULUJEME!
Nadšení z nové role neskrývala ani Radka Pavlovčinová. "Jsem plná emocí, nesmírně šťastná a poctěná zároveň. Je to velká zodpovědnost, tak doufám, že nezklamu. Těším se na celý herecký tým, nejvíc na Csongora Kassaie, je to můj velký oblíbenec.(známí např. z: Čert ví proč nebo Musíme si pomáhat)" přiznává dvaadvacetiletá herečka.

QUASIMODO: Začal těžký souboj o roli Esmeraldy

12. dubna 2011 v 17:49 | eMbÉčKo


V pondělí 11. dubna proběhlo v prostorách Divadla Hybernia první kolo castingu na představitelku Esmeraldy do nově připravovaného muzikálu Quasimodo s podtitulem Kdysi se pro lásku umíralo. Konkurzu se zúčastnilo přes sedmdesát uchazeček. Objevily se mezi nimi i dobře známé tváře jako Radka Fišarová, Olga Lounová, Radka Pavlovčinová nebo Česká Miss 2010 Jitka Válková.

Radka Pavlovčinová, známá z muzikálu Robin Hood, zaujala nejen pěvecky, ale také svým přirozeným tanečním nadáním. Jen blesky fotoaparátů jí trochu vyváděly z míry a rozesmávaly, protože se při jejím vystoupení kolem pódia vyrojilo náhle více fotografů.

Radka v seriálu Cesty domů končí.

15. března 2011 v 21:16 | eMbÉčKo
V dnešním Blesku se myhla zpráva o konci postavy Moniky...
Napsal jsem tedy na Primu:
Dobrý den, dnes jsem se dočetl, že herečka Radka Pavlovčinová (Monika Krátká) už seriál Cesty domů přestala natáčet. Je to pravda?
Děkuji
"Dobrý den, ač to tak zatím vypadá, nelze říci, jak to opravdu nakonec bude. Záleží na scénáristech a produkci seriálu. Jak se říká "nikdy neříkej nikdy".
Zdravím a přeji prima večer."

Radka se naposledy v seriálu objevila 30. 3. 2011

Radka v nominaci na THÁLII 2010

4. února 2011 v 11:55 | eMbÉčKo

Radka Pavlovčinová
Gratulujeme Radce Pavlovčinové, která byla odbornou porotou zařazena do širší nominace na "CENU THÁLIE 2010" za mimořádný výkon v roli čarodějnice v inscenaci Robin Hood.

Text: divadlo Kalich
Foto: musical.cz

Radka bude zpívat s Leonou Machálkovou na koncertech

7. října 2010 v 14:57 | eMbÉčKo
Leona Machálková a Radka Pavlovčinová

Leona Machálková v současné době chystá nový koncertní program s kapelou /Ivan Korený - kytary, Petr Berki - klávesy, Pepa Cigánek - bicí, František Raba nebo Vladimír Kliment - basa/ , do které angažovala 2 krásné dívky, tanečnice a vokalistky. Jednou z nich je Radka Pavlovčinová - Leonina kolegyně z divadla Kalich, která rovněž hraje v Robinu Hoodovi Čarodějnici. Premiéru nového programu Srdce na dlani uvede divadlo Kalich 3. 11. 2010 a dále 26. 11. Olomouc, 20. 12. Senice, 21. 12. Uherské Hradiště a 22. 12. Mahenovo divadlo v Brně.
 
 

Reklama
Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.