SUPER.CZ: Tajemství cucfleku Pavlovčinové? Má nového chlapa a na Etzlera už dávno nemyslí

8. října 2012 v 17:55 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články

Radka předvedla výrazný úsměv i cucflek na krku.
Radka předvedla výrazný úsměv i cucflek na krku.Foto: Michaela Feuereislová, Super.cz

Tajemství cucfleku Pavlovčinové? Má nového chlapa a na Etzlera už dávno nemyslí

23. srpna 2012 14:55
Radka Pavlovčinová (23) prý prožila krásné léto. Herečka a zpěvačka strávila velkou část prázdnin u příbuzných na Slovensku a celý minutý týden stanovala v Beskydech.
"Byla to paráda," jásala nejzubatější česká zpěvačka na otevření zubní kliniky na Vinohradech.
Podle potutelného výrazu ve tváři a hlavně fialového fleku na krku jsme pochopili, že s Radkou kempoval někdo jejímu srdci velmi blízký. Naši domněnku následně sympatická brunetka potvrdila. "Ano, někoho mám, ale moc bych se k tomu nechtěla vyjadřovat," zrudla herečka. Je aspoň jasné, kdo jí vytvořil na krku výrazný cucflek.
Zajímali jsme se o to, jestli se po zkušenostech se skandálním vztahem s hereckým kolegou Miroslavem Etzlerem (47) Radka opět pustila do vztahu s dalším slavným mužem. "Panebože ne, nikdo slavný to není," vyjekla Radka.
Kromě nové lásky se Pavlovčinová věnuje zejména práci. Začátkem nové sezóny se bude znovu objevovat v muzikálech Quasimodo a Robin Hood. Od září pak začíná zkoušet v Plzni muzikál Nine podle života italského režiséra Federica Felliniho. "Momentálně jsem taky nastoupila nečekaně do jednoho projektu. Veselohra se bude jmenovat Mafiánská opera a bude se hrát na malé scéně divadla Akropolis," pochlubila se Pavlovčinová, která si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.