Duben 2012

Františka hodnotí na Blesku

11. dubna 2012 v 21:43 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
známka*: 5
Třiadvacetiletá Slovenka se prezentuje jako herečka, tanečnice, zpěvačka, nicméně do povědomí široké veřejnosti se především zapsala jako ta, co svého času pobláznila kolegu Etzlera. A nyní začíná mít pověst rádoby alternativní parádnice, jejíž touha sloučit neslučitelné dopadá tragicky. Kombinace romantických, kanýrky zdobených šatů s polyesterovou army bundou, loveckou tornou a kožešinovými válenkami je šíleným aktem toulavé holky, která v Armádě spásy vzala to, co jí přišlo pod ruku.

Překrásná Pavlovčinová drsně promluvila o exmilenci Etzlerovi: Je to plešoun

2. dubna 2012 v 12:54 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Radka Pavlovčinová
Herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (23) zhubla a změnila účes, ale nový chlap v tom prý není. "Nikoho nemám, ani není nikdo na obzoru," řekla Super.cz Pavlovčinová.

Líbí se jí spíše tmavší typy mužů, ideálem její krásy jsou například herci Javier Bardem nebo Johny Depp. Že by byl zrovna její exmilenec Miroslav Etzler (47), manžel herečky Vilmy Cibulkové (49), tmavý typ, to se ale říci nedá.
"To byl plešoun," řekla Radka se svým pověstným humorem. "Nechci už o Mirkovi mluvit, je to minulost. Tohle byl spíš jen vtip. To jsem si zase zasela. Tak jen doufám, že to nebude bráno negativně. Je to skvělý herec a charismatický chlap," dodala Pavlovčinová na představení jarní kolekce italské módy.
Zdroj: super.cz
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.