Radka se učí vařit!

20. června 2011 v 13:24 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Herečka Radka Pavlovčinová nám práskla něco ze svého soukromí. Bohužel - o Mirkovi Etzlerovi se však bavit odmítá.
V čísle časopisu SuperSpy vyšel s Radkou Pavlovčinovou rozhovor. Promluvila o tom, na čem právě pracuje, postěžovala si, co ji trápí, a také připomenula, že okamžik, kdy ji naši paparazzi exkluzivně přistihli při líbačce se ženatým Etzlerem, byl pro ni jeden z nejtěžších.

Nyní vám přinášíme druhou část rozhovoru, kterou v časopisu nenajdete. Radka nám v něm vysvětlila, proč ji teď nějakou dobu neuvidíme v televizi, a hlavně na sebe práskla, že se dala na vaření!
"Jediné, co vám můžu říct ze svého soukromí, je, že se učím vařit, že mě chytlo vaření. Začala jsem polévkama, protože je miluju. Takže se teď vzdělávám v tomhle směru," vyprávěla Radka redaktorce. "Ano, kdybych dostala nabídku, klidně bych šla do pořadu S Italem v kuchyni. Samozřejmě bych ale musela ještě hodně a hodně cvičit! Tohle je jediný kulinářský pořad, na který se ráda dívám," tvrdí.
Kvůli práci a pro samé vaření však Radka nemá na nic jiného čas. Na to, že bychom ji mohli brzy vidět v televizi nebo v nějakém filmu, prý máme zapomenout. "Budu mít plno práce s rolí Esmeraldy v muzikálu Quasimodo, takže teď o nějakých filmových nabídkách nepřemýšlím. Budeme zkoušet od pondělí do soboty a volno bude jenom v neděli. Je to od rána do večera, takže nic jiného k tomu bych ani nezvládla," uzavírá. Divadlo je pro ni priorita.


Zdroj: http://www.superspy.cz/celebrity/nestastne-hvezdy/3474-milenka-etzlera-se-uci-varit-ukuchti-i-mirkovi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.