Miroslav Šmajda nafotil akty s bejvalkou Ondřeje Rumla

28. října 2010 v 11:27 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Každý fanoušek soutěže SuperStar si jistě vzpomene na odhalenou hruď finalisty Mira Šmajdy (22) ve finálových kolech. Že se svou nahotou nemá problém on ani jeho přítelkyně, dokázal na přebalu nového alba, kvůli kterému se oba nechali zvěčnit, jak je příroda stvořila.

Miro se v poslední době objevuje ve společnosti Radky Pavlovčinové, která se alternuje v muzikálu Robin Hood s Leonou Machálkovou. A že jejich vztah není jen tak nahodilý, potvrzuje i přebal alba Čo sa týka lásky.

Poté, co Miro zastínil na jedné party Radku svým výrazným make-upem, se objevil spolu s ní nahý na přebalu svého posledního alba. "Znají se už dlouho, ale ani jeden nechce o tom, co mezi nimi je, mluvit," uvedl zdroj, který se zná s oběma zpěváky.

Co je ovšem ironií osudu, je fakt, že slečna Radka Pavlovčinová nejspíš podléhá účastníkům soutěže SuperStar. V minulosti totiž chodila s Ondřejem Rumlem, se kterým strávila tři roky. Ruml se z rozchodu vzpamatovával dost těžko a byl to i důvod, proč tehdy drasticky zhubl. Radka ale není žádný "zelenáč" a na prknech divadla, před kamerami a mikrofonem se pohybuje jak ryba ve vodě a filmovým fandům je známa z filmu Rafťáci. (pet)

zdroj: Super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.