Leona Machálková: Milovat Bořka bylo riskantní...

31. října 2010 v 18:28 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články

ČÁST ROZHOVORU...
Radka a Leona
Ještě někdo vás zaujal v soutěži Robin Hood: cesta ke slávě?
"Ano,  Radka Pavlovčinová, svojí energií, drivem a mladistvým šmrncem a odvahou, jaká z ní vyzařuje."
Nemáte jako stálice problém s vycházením s mladšími ambiciózními hvězdičkami?
"Víte, já jsem neměla problém jako mladičká zpěvačka se staršími slavnými zpěvačkami jako například Eva Pilarová a dalšími. Proto mi nepřipadne divné, že i teď, kdy sdílím šatnu s mladšími kolegyněmi, vládne okolo pohoda a klid. Záleží mi vždy na dobrých vztazích a ty je třeba nastolit. Být tolerantní, ochotný a vstřícný. Všichni jsme byli ambiciózní, to je v pořádku, ale slušnost, to je základ."
Dostala jste roli staré čarodějnice. Máte pocit, že je to lepší, než být na divadle za mladou krasavici?
"Tak tuhle otázku byste asi měla položit zejména mojí kolegyni, se kterou se alternujeme, Radce Pavlovčinové, které je přes dvacet… Já jsem si mladých krasavic užila bohatě, ostatně stále je v jiných představeních hraji - například mě v prosinci opět čekají představení Draculy v Divadle Gubernia, a navíc se sama cítím mladistvě. Shrnu-li to, užila jsem si a stále nemám pocit, že mi něco utíká, nedej bože, že jsem na vedlejší koleji. S rolí čarodějnice jsem spokojená, je to skvělá výrazná role, ve které se mohu vyřádit a sama vidím, že hlavní role Mariany je pro mladičké dívky. Takhle je to absolutně v pořádku."
Jak dlouho trvá, než vás namaskují?
"Celý rituál od příchodu do divadla trvá zhruba hodinu a půl. Je třeba se převléknout, rozezpívat, absolvovat zvukovou zkoušku, protáhnout se, protože v představení také tancuji, a nalíčit se. Vizuální přeměna v čarodějnici trvá asi 30 minut. Je třeba sepnout vlasy, namalovat obličej a připnout a přilepit paruku. Jsme sehraný tým a už mi to ani nepřijde, že to trvá dlouho."

Celý článek: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.