Říjen 2010

Leona Machálková: Milovat Bořka bylo riskantní...

31. října 2010 v 18:28 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články

ČÁST ROZHOVORU...
Radka a Leona
Ještě někdo vás zaujal v soutěži Robin Hood: cesta ke slávě?
"Ano,  Radka Pavlovčinová, svojí energií, drivem a mladistvým šmrncem a odvahou, jaká z ní vyzařuje."
Nemáte jako stálice problém s vycházením s mladšími ambiciózními hvězdičkami?
"Víte, já jsem neměla problém jako mladičká zpěvačka se staršími slavnými zpěvačkami jako například Eva Pilarová a dalšími. Proto mi nepřipadne divné, že i teď, kdy sdílím šatnu s mladšími kolegyněmi, vládne okolo pohoda a klid. Záleží mi vždy na dobrých vztazích a ty je třeba nastolit. Být tolerantní, ochotný a vstřícný. Všichni jsme byli ambiciózní, to je v pořádku, ale slušnost, to je základ."
Dostala jste roli staré čarodějnice. Máte pocit, že je to lepší, než být na divadle za mladou krasavici?
"Tak tuhle otázku byste asi měla položit zejména mojí kolegyni, se kterou se alternujeme, Radce Pavlovčinové, které je přes dvacet… Já jsem si mladých krasavic užila bohatě, ostatně stále je v jiných představeních hraji - například mě v prosinci opět čekají představení Draculy v Divadle Gubernia, a navíc se sama cítím mladistvě. Shrnu-li to, užila jsem si a stále nemám pocit, že mi něco utíká, nedej bože, že jsem na vedlejší koleji. S rolí čarodějnice jsem spokojená, je to skvělá výrazná role, ve které se mohu vyřádit a sama vidím, že hlavní role Mariany je pro mladičké dívky. Takhle je to absolutně v pořádku."
Jak dlouho trvá, než vás namaskují?
"Celý rituál od příchodu do divadla trvá zhruba hodinu a půl. Je třeba se převléknout, rozezpívat, absolvovat zvukovou zkoušku, protáhnout se, protože v představení také tancuji, a nalíčit se. Vizuální přeměna v čarodějnici trvá asi 30 minut. Je třeba sepnout vlasy, namalovat obličej a připnout a přilepit paruku. Jsme sehraný tým a už mi to ani nepřijde, že to trvá dlouho."

Celý článek: ZDE

Zamilovaný Ruml: "Radku bych za nic na světě nevyměnil!"

29. října 2010 v 19:23 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
7. srpen 2008 - 7:22, Renata
PRAHA (Korzo) - Finalista X Factoru, zpěvák Ondřej Ruml (19), chodí stále s hlavou v oblacích. Jak o sobě tvrdí, je nenapravitelný romantik a děkuje Štěstěně, že má vztah, kteří mu mnozí závidí. Už tři roky mu stojí po boku devatenáctiletá slečna Radka a za nic na světě by jí nevyměnil.

I když má práce nad hlavu a o kšefty zatím nemá nouzi, vždycky si udělá pro svou přítelkyni čas.
"Po třech letech známosti je to stále láska jako trám," prozradil Korzu Ondřej.
Má navíc kliku v tom, že přítelkyně na jeho úspěchy nežárlí, ale v jeho pěvecké činnosti ho naopak podporuje.

"Když to jde, jezdíme na koncerty spolu, já jsem na pódiu, ona mezi diváky a vždycky alespoň jednu písničku zpívám jen pro ni," zasněně dodal zpěvák.
Ruml se příští týden premiérově představí v Hošticích na akci Stodola Michala Tučného.
"Radka samozřejmě pojede se mnou. Navíc mi pomohla i s výběrem tří písniček z repertoáru Michala Tučného, které zde zazpívám. Jedna bude Snídaně v trávě, druhá song Biblickou krajinou a název té třetí si nechám pro sebe. Bude to takové malé překvapení pro diváky," dodal Ondřej Ruml.

Současně přiznal, že country je pro něj nádhernou vzpomínkou na dětství, kdy s tátou jezdili na vandry a "bušili spolu do kytar".
"Jako malý kluk jsem měl první hudební nástroj banjo a občas vystupuji i s bluegrassovou kapelou Modrotisk, takže se trampské muzice rozhodně nevyhýbám," vysvětlil Ondřej Ruml.
Zdroj: asistentka.cz

Miroslav Šmajda nafotil akty s bejvalkou Ondřeje Rumla

28. října 2010 v 11:27 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Každý fanoušek soutěže SuperStar si jistě vzpomene na odhalenou hruď finalisty Mira Šmajdy (22) ve finálových kolech. Že se svou nahotou nemá problém on ani jeho přítelkyně, dokázal na přebalu nového alba, kvůli kterému se oba nechali zvěčnit, jak je příroda stvořila.

Miro se v poslední době objevuje ve společnosti Radky Pavlovčinové, která se alternuje v muzikálu Robin Hood s Leonou Machálkovou. A že jejich vztah není jen tak nahodilý, potvrzuje i přebal alba Čo sa týka lásky.

Poté, co Miro zastínil na jedné party Radku svým výrazným make-upem, se objevil spolu s ní nahý na přebalu svého posledního alba. "Znají se už dlouho, ale ani jeden nechce o tom, co mezi nimi je, mluvit," uvedl zdroj, který se zná s oběma zpěváky.

Co je ovšem ironií osudu, je fakt, že slečna Radka Pavlovčinová nejspíš podléhá účastníkům soutěže SuperStar. V minulosti totiž chodila s Ondřejem Rumlem, se kterým strávila tři roky. Ruml se z rozchodu vzpamatovával dost těžko a byl to i důvod, proč tehdy drasticky zhubl. Radka ale není žádný "zelenáč" a na prknech divadla, před kamerami a mikrofonem se pohybuje jak ryba ve vodě a filmovým fandům je známa z filmu Rafťáci. (pet)

zdroj: Super.cz

Rafťáci

16. října 2010 v 14:35 | eMbÉčKo
Raftaci

X--X Informations
--) Základní informace o filmu

X--X Photos
--) Fotky z filmu: Stills, Promo, DvD ...

X--X Videos
--) Videa: Trailer, Ukázky ...

X--X Posters
--) Plakáty

Radka Pavlovčinová - Pomsta bude sladká (text)

9. října 2010 v 15:56 | eMbÉčKo |  Robin Hood
Radka Pavlovčinová
R: Chceš se mě zbavit, pomsta bude sladká, můj zlatej synku, já jsem tvoje matka, ---

Byla jsem krásná, každý mě chtěl, tvůj otec šlechtic se, se mou zapomněl, když dítě jsem mu měla dát, tak do lesa mě nechal štvát, ach jak jste stejný, to mi věř, byla jsem pro něj míň než zvěř. ---

R: Chceš se mě zbavit, pomsta bude sladká, můj zlatej synku, já jsem tvoje matka, ---

Jak fena vrhla jsem tě, mohla už jen vít, a her mě uslyšel, přišel nás zachránit, pomsta mě hnala kouzelný šíp vzít, však ten kdo se odváží, ten musí zaplatit, musí se v čarodějku proměnit. ---

R: Chceš se mě zbavit, pomsta bude sladká, můj zlatej synku, já jsem tvoje matka, ---

Tvůj otec už mě nepoznal, své paní jak služku dal, právě mu syna rodila, a já to dítě zabila. Do kolíbky tě vložila. ---

2xR: Chceš se mě zbavit, pomsta bude sladká, můj zlatej synku, já jsem tvoje matka, ---


Radka bude zpívat s Leonou Machálkovou na koncertech

7. října 2010 v 14:57 | eMbÉčKo |  NeWs
Leona Machálková a Radka Pavlovčinová

Leona Machálková v současné době chystá nový koncertní program s kapelou /Ivan Korený - kytary, Petr Berki - klávesy, Pepa Cigánek - bicí, František Raba nebo Vladimír Kliment - basa/ , do které angažovala 2 krásné dívky, tanečnice a vokalistky. Jednou z nich je Radka Pavlovčinová - Leonina kolegyně z divadla Kalich, která rovněž hraje v Robinu Hoodovi Čarodějnici. Premiéru nového programu Srdce na dlani uvede divadlo Kalich 3. 11. 2010 a dále 26. 11. Olomouc, 20. 12. Senice, 21. 12. Uherské Hradiště a 22. 12. Mahenovo divadlo v Brně.

Další hodnocení Radky v roli Čarodějnice

4. října 2010 v 13:21 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články

Čarodějnice alias Radka Pavlovčinová. Kdybych měla vynést ortel, kdo mne v daný večer ve své roli naprosto uchvátil, pak by to bez zaváhaní byla tato sympatická a věčně usměvavá mladá dáma. Ačkoli se v podstatě v první půli muzikálu mihne jen na jednu scénu, přesto vás svým výkonem uhrane beze zbytku. Snad je to radostí z role i tance, že je její čarodějnice tak dokonalá a důvěryhodná. Věřte, že při jejích věštbách vás bude i mrazit v zádech. A pokud si v druhé půli počkáte na skladbu "Pomsta bude sladká" - pak oceníte i její velmi zajímavý hlasový fond, který za ostatním umem rozhodně nepokulhává. Na jevišti je to ztělesněná vášeň. Tleskám a mohu v obsazení jen doporučit!

Zdroj:musicalnet.cz

Hodnocení čarodějnice v podání Leony Machálkové a Radky Pavlovčinové

1. října 2010 v 0:33 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Šerifovou pravou rukou je čarodějnice, kterou si velice užívá Leona Machálková. Je radost vidět, že si i v dnešní komerční době mohou i největší hvězdy svou roli skutečně užít. Pak ty výkony také náležitě vypadají. Machálková skvěle hraje, tančí i zpívá. Bohužel však v rámci čarodějnického pitvoření sklouzne k nepříjemnému vřískání, a to i při zpěvu. Kdyby se jenom trošku krotila, tak by to bylo skvělé. Její alternantkou je objev z castingové show Radka Pavlovčinová, jejíž čarodějnice je opravdu naprosto bez chyby. Je to její první role a hned je to obrovský sukces. Pěvecky suverénní, skvělá tanečně a herecký výraz je naprosto dokonalý. Takto má vypadat herecký výkon od srdce s maximální dávkou profesionality.
Musical.cz
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.