Biografie

16. září 2010 v 23:13 | eMbÉčKo


Radka Pavlovčinová se narodila 1.2. 1989 v Senici (dnešní Slovensko). Už od dětství se chtěla věnovat herectví, od tří let tancuje i závodně. Vystudovala Gymnázium a poté Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka, žánr muzikál.

Díky škole se přistěhovala do Čech a velmi brzy dostala roli Karly ve filmu RAFŤÁCI. Zanedlouho poté si zahrála jednu ze spolužaček Moniky Farské v seriálu ULICE. Její role se jmenovala Sára. Dále si zahrála malé role v Tv inscenacích TO HORKÉ LÉTO V MARIENBADU a KDO HLEDÁ, NAJDE.

Svojí první hlavní roli dostala v seriálu PRVNÍ KROK. Tuto roli dostala, když ve škole vyhlásili konkurz. Nikdo však netušil, o jaké role půjde. Radka si tam zahrála "bohatou paničku" Silvii Allemand. Nyní se plně věnuje muzikálu ROBIN HOOD, kde hraje jednu z hlavních rolí a to roli Čarodějnice.

Její první velké televizní role se dočkala v seriálu Jiřího Adamce, Cesty domů. Hraje tam bývalou feťačku Moniku, milenku Honzy (Miroslav Etzler)....
Nakonec se na veřejnost dostala informace, že se Radka stala skutečnou milenkou Miroslava Etzlera. Po tomto odhalení okamžitě skončila v seriálu.

Nyní hraje hlavní roli v muzikálu na divadle Hybernia - Quasimodo. 11.11.2011 má muzikál premiéru. Radka hraje Esmeraldu.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.