Duben 2010

Radka ve skupině Gazely!

27. dubna 2010 v 20:26 | eMbÉčKo |  Gazely

Čtyřčlennou pop-rockovou kapelu Gazely tvoří Betty, Radka, Katka a Jana.

V roce 2oo6 vydaly debutové album GAZELY.

Mají za sebou i 2 videoklipy.

Gazely už v dnešní době nefungují.

Hodnocení duetu!

26. dubna 2010 v 14:34 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě

RADKA PAVLOVČINOVÁ A LACO HUDEC

Posledním duetem byl notoricky známý "You're The One That I Want" z muzikálu "Pomáda". Radka Pavlovčinová a Laco Hudec předvedli nejenergičtější a nejživější duet večera (za což vděčí i písni samotné) a zúročili své pohybové vlohy. Zpěv bohužel velice často tahal za uši, především Laco Hudec se pravděpodobně snažil zaujmout, ale jeho výšky nepatřily k těm nejčistším. Radka Pavlovčinová předvedla standardní výkon, pěvecky opět měla rezervy, ale jak Ján Ďurovčík dodal, Radka strhává pozornost především pohybově a celkovým výkonem. Bylo by zajímavé ji slyšet ve statické muzikálové árii.

Zdroj: musical.cz

Další názor na Radku - 2.Finále

24. dubna 2010 v 15:08 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě
Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
(píseň Holding Out For A Hero z muzikálu Footlose) - Když jsem viděl, jakou píseň Radce tvůrci přidělili, řekl jsem si "No nazdar!" Tahle píseň je opravdu položená hodně vysoko a proto jsem se obával, že altistka Radka na ní vyhoří. Na druhou stranu jsem si říkal, že když ji zvládla i Lucka Vondráčková, což není žádná velká zpěvačka, tak proč by ji nezvládla Radka. Výsledek po všech stránkách překvapil. Radka zazpívala i zatancovala skvěle a do svého vystoupení dostala potřebné množství energie. Se zpěvem Radka skutečně nemá sebemenší problémy v jakékoliv poloze, takže už jde jen o to, kolik lidí osloví její charisma.

Zdroj: http://reality-show.panacek.com

Další názor na Radku - 1. Finále

24. dubna 2010 v 15:00 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě
Radka Pavlovčinová
Mariana - Cesta ke slávě: Radka Pavlovčinová
(píseň Je snadné nemít rád z muzikálu Vlasy) - Sakra, to je hlas. Radka měla v písni opravdu nádherná místa, která byla sice střídána občasnými zaškobrtnutími, takže její výkon nebyl tak dokonalý jako výkony Elišky a Martiny, ale rozhodně to byla velmi slušná práce. Jediné, co mě trochu rušilo, bylo moc velké přehrávání ve výrazu. Osobně bych uvítal civilnější projev. Radka je zřejmě přesně typem rozdělovačské zpěvačky, kterou jedni budou milovat a druzí nesnášet. Uvidíme, kam až v soutěži dojde.

Zdroj: http://reality-show.panacek.com

V Neděli bude Radka spolu s Lacem zpívat duet.!!

23. dubna 2010 v 13:54 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě
Radka Pavlovčinová a Laco Hudec
Radka s Lacem budou tuto neděli zpívat duet, název písně zatím není znám
Mariany budou mít též společnou píseň, tudíž Radku uvidíme zpívat 2krát.
Choreografie ovšem v tomto kole, mimo společnou píseň, není povinná. Uvidíme však čím Radka a Laco překvapí. :-)

České alter ego Johna Travolty se pomalu stává z Laca Hudce. Opět bude zpívat jeho skladbu, partnerkou mu bude Radka Pavlovčinová.
"Laco je fajn, známe se už dlouhá léta. Tu písničku samozřejmě znám, je pro mě trochu ohraná, ale je v ní velký potenciál a je hodně pozitivní. Když ji teď znovu poslouchám a trénuju, snažím se vybavit si ten pocit, jaký jsem měla, když jsem ji slyšela poprvé a strašně se mi líbila," svěřovala se Radka.
Laco doufal, že po rychlé skladbě z předminulého kola bude tentokrát zpívat něco pomalého a lyrického, a dostal znovu taneční kus; ale prý to vůbec nevadí. Vymyslí si k němu nějaké kroky? "Asi se to od nás očekává, proto nás dali dohromady s Radkou a vybrali nám tuhle skladbu," řekl Laco.

INFO

22. dubna 2010 v 18:37 | eMbÉčKo |  INFO...
Radka Pavlovčinová

Jméno: Radka Pavlovčinová

Nyní žije v: Praze, ČR

Věk: 22

Datum narození: o1. Únor. 1989

Rodné město: Senica, Slovakia

Facebook (Fanklub): Zde


Radka je výrazný fotegenický typ, s expresivním projevem i pohybovými dispozicemi

2. Finále - hodnocení

19. dubna 2010 v 19:47 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě
Radka Pavlovčinová

Radka Pavlovčinová zazpívala známou píseň "Holding Out For A Hero" z muzikálu "Footlose", který můžete znát především z jeho filmové podoby (a píseň v podání Bonnie Tayler). Oděná do sexy koženého kostýmku vynikala především dokonalým tancem, pěvecky nám přišla místy příliš uřvaná (omlouvám se za ten výraz, ale jiný zkrátka nelze použít). Když vezmeme v potaz jen zpěv, rozhodně bychom si ho nenahráli do přehrávače a denně neposlouchali, spíše naopak. Její hlas je zkrátka příliš hluboký a píseň příliš vysoko. Ján Ďurovčík byl spokojen, autoři taktéž zmínili, že píseň byla její mimo rozsah. S ohledem na výkony ostatních finalistek však byla jednou z nejlepších.

Foto: Blesk.cz
Hodnocení: musical.cz

Blesk: Móda z ulice - Robin Hood

17. dubna 2010 v 16:57 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
.
Foto: Pavel Machan

"Můj styl? Trochu šílený. Mám ráda barvičky. Před nedávnem jsem se byla podívat v Londýně. A nemohla si vybrat. I Vietnamci na trhu tam mají občas modely, kterým neodoláte. Za pět liber. Prostě úžasný. Miluju šatičky. Úplně nejvíc s květovanými vzory. Chtěla bych je všechny, ale už teď se mi do skříně nic víc nevejde."

P.S. Bezvadné šaty. Zasloužily by ale jiné botičky.

Úvod 1. finále děvčat

13. dubna 2010 v 23:38 | eMbÉčKo |  Videa

Písně z soutěže Robin Hood

11. dubna 2010 v 19:33 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě

1. den Castingu - Nebe to ví (Johanka z Arku)

2. den Castingu - Vzpomínky (Memory)

3. den Castingu - Stůj

1. Finále - Je těžké nemít rád (Vlasy)

2. Finále - I need a Hero / Holding out for a Hero (Footlose

3. Finále - You're The One That I Want (Pomáda) - duet s Laco Hudcem
All That Jazz (Chicago) - společné vystoupení holek

4. Finále - Parta správná (Vlasy) - spoolečná píseň všech soutěžících
Oh My Good You Guys (Pravá blondýna) - kvarteto
Can You Feel The Love Tonight (Lví král) - kvarteto

5. Finále - Surprise (Chorus Line)

6. Finále - Neztrácej čas (Hamlet) - duet s Janem Ledeckým
Touha (Touha) - společná píseň všech soutěžících


1. Finále - hodnocení

6. dubna 2010 v 23:00 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě
Radka Pavlovčinová
RADKA PAVLOVČINOVÁ
Ve studiu podruhé zazněla píseň z muzikálu "Vlasy", tentokrát "Je snadné nemít rád". Radka Pavlovčinová má silný hlas, ale ve výškách na jejím výkonu byla znatelná tréma. Pochválit můžeme stylový kostým, ale především dobrý herecký výraz. Porotci však byli jejím výkonem nadšení, Ondřej Soukup má mírný problém s jejím altem, protože hledají soprán. Ján Ďurovčík jí pak svou kladnou kritikou rozplakal.

- hodnocení není mé, ale ze stránky musical.cz

Recenze na První krok

2. dubna 2010 v 13:59 | eMbÉčKo |  První krok
Před několika dny se na obrazovkách našich slovenských sousedů objevil nový seriál. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby se nejednalo o seriál český. Jak dopadl První krok?

Přestože se jedná o projekt český, premiéru měl na Slovensku. Řeč je o Prvním kroku, tanečním seriálu, který pro Novu, resp. Markízu, natočili Jiří Vejdělek (Václav, ROMing) s Jánem Sebechlebským (Ordinace v růžové zahradě). Na rovinu - průser to sice není, ale do stropu neskákám ani omylem
Hlavní vinu na tom mají dva faktory - scénář a herecké výkony. Co se prvně jmenovaného týče, seriál nepřináší nic nového, jen trapně kupí klišé na klišé, dialogy šustí papírem a celé je to předvídatelné až hanba. Navíc tu a tam narazíte na naprosto nelogické postupy, ale to je spíš shnilá třešnička na dortu.
To má sice nejspíš za příčinu koupená licence (originál pochází ze Španělska), což ale zároveň není omluva. A herci? Castingový režisér si s výběrem hlavu nelámal. Všichni jsou relativně nevýrazní (až na Dominika Turzu, jenž se snaží, naopak frajera školy snad Janovi Cinovi nevěří ani ta nejnaivnější blondýnka) a ze starších herců (jestli mělo být angažmá Světlany Nálepkové vtipem, pak tedy dost blbým) zaujmou jen Pavel Kříž a Igor Bareš.
Tuhle zoufalost podtrhuje nudná režie, kde byste hledali byť jen špetku invence vážně marně. Seriál pro teenagery nám sice chyběl, rozhodně však ne v téhle formě.

Malé info k Robinu Hoodovi

1. dubna 2010 v 13:17 | eMbÉčKo |  INFO...
Herečka, která si myslela, že se typově na Marianu nehodí
Životní motto: Všechno je tak, jak má být.
Jako devítiletá vyhrála Mistrovství světa v discotancích.
Herectví je pro ni nejtěžší, nerada odhaluje své city
Do soutěže se přihlásila, protože věří, že nastal její čas.
Její milované slovenské brynzové halušky občas porazí česká svíčková.

Radka je tanečnice a herečka ze Slovenska, ale žije v Praze. Nehrála v žádném muzikálovém představení, má však zkušenosti před kamerou. Objevila se například ve filmu Rafťáci. Říká o sobě, že byla ďábel, který hledal štěstí a chtěl žít naplno, jenže pak zjistila, že jde jen o dočasné štěstí. Miluje jazz, soul, gospell a muzikál, protože je spojením všech tří jejímu srdci blízkých oborů. S nadsázkou říká, že až ji to tady přestane bavit, odjede někam do hor pást kozy.
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.