Robin Hood – Cesta ke slávě

25. března 2010 v 16:22 | eMbÉčKo |  Robin Hood - cesta ke slávě

Robin Hood - Cesta ke slávě

Robin Hood - cesta ke slávě, v českých podmínkách ojedinělá castingová show, ve které jde o hodně. O hlavní role Robina a Mariany v připravovaném muzikálu autorského tandemu Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová.

ROBIN HOOD


Dvěma lidem se splní sen.

Robin Hood je vystřelí do světa vrcholného showbusinessu


Než si však milenci padnou do náruče, čeká adepty na role Robina a Mariany nelehká cesta.

Od neděle 7. března můžete na obrazovkách televize Prima sledovat náročnou cestu za slávou. A že to nebude procházka sherwoodským lesem, o tom se přesvědčilo celkem 1160 zájemců, kteří poslali přihlášky. V ojedinělém projektu původní zábavné castingové show se Prima spojila s Divadlem Kalich. Televizním divákům přiblíží zákulisí vzniku muzikálu a konkurz na představitele hlavních rolí. O finalistech rozhodnou spolu s diváky také tvůrci představení ve složení: Michal Kocourek, Ján Ďurovčík, Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup.

Televizní show budou moderovat Martina Kociánová a Petr Vondráček.


Diváci se mohou těšit na třináct napínavých večerů. V prvních třech dílech se seznámí s průběhem castingů, na nichž soutěžící bojovali o postup do dalších kol na poli tanečním, hereckém i pěveckém. Do finále se probojuje celkem čtrnáct nejschopnějších Robinů a Marian, kteří nejlépe vyhoví náročným požadavkům tvůrců. Právě o nich pak budou diváci spolu s porotou rozhodovat v následujících devíti živých přenosech. V těch budou soutěžící prezentovat, jak se zdokonalují v disciplínách, které jsou pro muzikál nezbytné. A svými výkony dokazovat, že jsou role Mariany či Robina šité na míru právě jim. Tvůrci se netají, že jde o sledování individuálního boje každého uchazeče a že budou na soutěžící nesmírně přísní. Vítězové se nestanou jen novými hvězdami muzikálu, ale především jejich budoucími kolegy, s nimiž budou následující měsíce pracovat.

Dva vítězové show získají smlouvy na hlavní role Robina a Mariany v muzikálu Robin Hood a vystoupí na jedné z jeho premiér v září 2010 v Divadle Kalich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Fandíte Radce v Robinu Hoodovi?

100% Ano!
Ujde
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.