Expartneři Rumla a Noskové bojují ve finále Robina Hooda

30. března 2010 v 17:04 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
ROBIN HOOD
Bývalí partneři zpěváka Ondřeje Rumla (26) a zpěvačky Michaely Noskové (27) se dostali do finále soutěže Robin Hood, to jestli budou mít Radka Pavlovčinová (21) a Jan Kříž (25) stejný úspěch a prosadí se jak jejich bývalí partneři se dozvíme záhy.

Slovenka Radka Pavlovčinová je expřítelkyní Ondřeje Rumla. Opustila ho po tříletém vztahu, protože neunesla jeho pracovní tempo, které ho čekalo po soutěži Superstar. Ruml konec vztahu nečekal a tak se začal ze žalu poflakovat po barech a popíjet alkohol více než bylo nutné. Hodně zhubl a z rozchodu se dlouho vzpamatovával.

Slovenka Radka žije v Praze už šest let. Zatím nehrála v žádném muzikálovém představení, ale zkušenost před kamerou už má. Objevila se například ve filmu Rafťáci. "S Ondrou jsme se o tom bavili, řekla jsem mu to, že půjdu na konkurz, byl z mého rozhodnutí nadšený a teď mi bude držet palce ve finále, po rozchodu jsme dobří kamarádi a občas si zavoláme," prozradila Blesk.cz Radka.
Druhou známou tváří je zpěvák Honza Kříž, expřítel zpěvačky Míši Noskové. Ten narozdíl od své kolegyně zkušenosti s muzikálem už má. Hraje hlavní mužskou roli Michala v muzikálu Děti ráje a jednu z hlavních rolí má také v Johance v Arku. Také se účastnil třetí řady Česko hledá SuperStar, ale skončil těsně před finálem. Do soutěže ho tenkrát přihlásila právě Nosková, která se nakonec do finále dostala. Během soutěže se ale rozešli.

V SuperStar se také objevil i další finalista Robina Hooda Laco Hudec. Nyní hraje v muzikálu Carmen. Řada dalších finalistů už má nějaké zkušenosti z muzikálů. Ve finále se ocitl i zpěvák Peter Veslár, který účinkuje v muzikálu Děti ráje a také v Jacku Rozparovači.
Finálová kola startují na televizi Prima již tuto neděli. A v pondělí od 11 hodin budete mít možnost chatovat s prvním vypadnutým finalistou soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě.

Zdroj Blesk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Novi Novi | E-mail | Web | 1. března 2012 v 14:12 | Reagovat

A hele, to je nařez

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2o1o - 2o13 Matthew eMbÉčKo - Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace šířit výhradně se zdrojem.